Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tartósabb lehett egy utánzat...

Tartósabb lehett egy utánzat parfüm ha az edp, mint egy eredeti parfüm ami edt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 18:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*lehet
2014. nov. 23. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem edt Armanim volt, Marionnaudba vásároltam. Elég tartósnak bizonyult.

Utánzatot ne vegyél, mert sok embernek allergiás lesz rá a bőre.

Ha nagyon tetszik egy illat inkább gyűjts még rá.

A minőségiből két fújás elég bőven reggel, délután ráfújsz még egyet és kellemes érezni az illatot. Nem kell érted bolondul permetezni, hogy legyen nyoma...

30-50ml-t veszek általában, mert jó áron kaphatók, lehet olcsóbb a 100-as, de akkor 2-3 ezer többlettel egy más illatot is vehetek legközelebb...

2014. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább gyűjts, és vegyél egyet 10ezerért, de akkor lesz egy parfümöd, veszel egy utánzatot 2000-ért és kidobtad a pénzedet az ablakon. Elvették 2000Ft-adat és még topisabbnak szánalmasabbnak érezheted magad mintha nem költesz illatra!!!!
2015. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!