Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy óriási a vádlim? Nem zsír, izom. Örökség.

Figyelt kérdés
Tudom az izmos vádli a szép, főleg egy férfinál, de ez akkor is óriási. Nem vagyok túl magas és mégjobban kitűnik, aránytalan az egész. Létezik a kisebbítésre műtét, de nem Magyarországon, pénzem meg soha nem lesz rá. A férfiak 99%-nak kisebb vádlija van, mint nekem. F

2014. nov. 23. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra pl, hogy akinek amputálták a lábát vagy ki sem nőtt, azonnal boldogan cserélne veled. Fel a fejjel:)
2014. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akik két szép egészséges lábbal rendelkeznek, azért többen vannak, és általában ők jönnek velem szembe, nem pedig azok, akiknek valamiért nincsen lábuk.
2014. nov. 23. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

én nagyjából 20 éve edzem,de 40 centi fölé nem nőtt a vádlim,akárhogy edzettem és még magas is vagyok.

nah?:)

2014. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
44 cm. Semmit sem tettem az ügy érdekében, ekkora lett.
2014. nov. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!