Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek a helyemben?...

Ti mit tennetek a helyemben? (mukorom)

Figyelt kérdés

18/L vagyok. Iden uj tesitanart kaptunk es szeptember ota beszologat a kormeim miatt. Altalaban francia, egyszinu, pici csillam, egy-ket ko, nem tul hosszu (nem hatraltat az orai munkaban) szoval nem tul kirivo es nem karmok.

Es ma kozolte, hogy jobb lesz ha holnap mar "ezek" nelkul megyek be orara, felteve, hogy at szeretnek menni a tesi erettsegin.

Na nem azert, de 18 eves vagyok es soha nem nyafogtam, hogy ezt meg azt nem csinalom, mert letorik a kormom. Masnak is van, sokkal durvabb is... nekik nem szol be. Mi baja van velem?! Ti leszednetek?

En a nocisebb stilust kepviselem, ezert imadom oket... nem szeretnem oket leszedni... :(

Ui: bocsi az ekezetekert.



2014. nov. 26. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesi érettségi???

Miért nem kérdezel rá, amikor szól érte, hogy másoknak miért nem szól?

Egyáltalán hogy vette észre, ha ilyen rövid és szolid?

Nekem is szóltak időnként középiskolában köröm miatt, hogy túl hosszú, meg feltűnő a lakkozása, pedig mindig egyszínű volt. De nem foglalkoztam vele. :) Más tanárok meg dicsérgették, hogy milyen szép körmeim vannak. (Nekem igazi volt.)

2014. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben az iskola igazgatójához mennék be azzal a kérdéssel, hogy a körmeid ütköznek-e bármilyen házirdenbe, vagy akármilyen más szabályba, vagy sem. Ha nem, akkor vázold fel neki a tesi tanár álláspontját.
2014. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Én levenném. Lusta vagyok a balhéhoz. Szerintem rohadtul nem halsz bele, hogyha egy darabig nem hordasz műkörmöt.

De választhatod az igazgatós megoldást is. A lényeg, hogy ne húzd fel magad rajta, mert akkor csak neked lesz rosszabb. Amúgy én sem értem a tesitanárodat...

2014. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először semmiképp se az igazgatóhoz menjél, mert az nagyon "hátulról mellbe" és csak még jobban magad ellen fordítod a tesitanárodat! Inkább beszélj vele... Amikor megint beszól, akkor tényleg felhozhatod neki, hogy másoknak is van, mégis mindig neked mondja ezt, plusz megkérdezheted akkor ott tőle, hogy ez tudtával ütközik-e a házirenddel. De mindezt ne bunkón meg felháborodva, hanem tök normálisan. És hozzáteheted azt is, szintén kulturáltan, értelmesen, hogy te szereted így a körmeidet, szereted ezt a stílust (amúgy megértem, én is ilyen vagyok), és nem érzed úgy, hogy hátráltatna téged a munkában, szóval fent szeretnéd hagyni őket. Ha ezek után is bunkó lesz (vagy esetleg még bunkóbb), akkor két választásod van: 1.) tényleg mész az igazgatóhoz (bár abból elég nagy galiba lenne, szerintem), 2.) tényleg maradsz a "hagyományos", saját körmöknél.

18/L

2014. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

kép? lehet h ami neked nem kirívó másnak az.

ettől függetlenül azt gondolom, a tanár csak gyökér és szívózni akar.

mondjuk ha érettségizel, az azt jelenti sportoló v edző akarsz lenni?

mondjuk egy csomó sportoló nőnek van (kicsi) műkörme szal nem hinném h bármiben akadályoz...

2014. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!