Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Mi lehet a különbség...

Körmösök! Mi lehet a különbség a 2 gép között?

Figyelt kérdés

Vagy mindkettő ugyan olyan csak a márka jelzés más?

Vagy ha különböznek is akkor miben? Melyiket ajanlatosabb venni?


[link]


[link]



2014. nov. 28. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a két lámpa, csak márkajelzésben különböznekm
2014. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs különbség közöttük, sőt ez is ugyanaz:

[link]

Minden 4 csöves UV lámpa ugyanazt tudja, bár én ezt az olcsót erősebbnek érzem, a crystal nails-es lámpámnál, negyedannyiba kerül. Már többször észrevettem, hogy sokszor a cn-nél rányomnak egy logós matricát és valami Kínából rendelt cuccot adnak el. Cn-es ledes lámpám pl 1 év után tönkrement, tiszta rozsda volt belül (!), aki megszerelte volna, mondta, hogy kb. a legrosszabb minőség, 20 ezerért vettem. Oda kell figyelni, mert keményen lehúznak a nagyobb márkák. Én egyedül az alapanyagból veszem a márkásat, pl. díszítóanyagnál jó az általam említett oldalról rendelt cucc, ugyanaz van a márkaboltban is 10-szeres áron.

2014. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KörmösMagenta ***** válasza:

Mind a kettő jó minőségű gép.

Az erősség a csövek számától és minőségétől függ. Ha használod is a lámpát, ne csodálkozz, hogy gyengül.

2014. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2014. dec. 3. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!