Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen festékkel lehet ilyen...

Milyen festékkel lehet ilyen hatást elérni? (kép)

Figyelt kérdés

Sütőgyurmás festésről lenne szó, sok mindent kipróbáltam, de nem tudok rájönni ezt mivel érik el.


[link]


[link]



2014. nov. 30. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Így elsőre a diófa pác jut eszembe, de fogalmam sincs, hogy az befogja-e a sütőgyurmát (folyékony állagú, gondolom a gyurmát inkább akrillal szokták festeni). Én úgy próbálnám meg, hogy sötétbarna festéket keményebb sörtés ecsettel viszek fel, azzal el lehet úgy oszlatni, hogy helyenként ne nagyon fedjen, máshol meg jó sötét legyen.
2014. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, a diófának utána nézek majd... sok festékkel próbáltam már ezt elérni, akrillal, pasztákkal, de így eloszlatni egyiket se lehetett. Sok sütőgyurmás ékszeresnél láttam viszont ezt a technikát, azért gondoltam, hogy ismert lehet.
2014. nov. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!