Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményedek a Rowenta...

Mi a véleményedek a Rowenta féle hajvasalókról? Nektek milyen hajvasalótok van?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Rowenta sf7420 és a Rowenta sf 4401-ről? Szerintetek melyik jobb? Szeretnék hajvasalót venni ,de nem tudok választanni.

[link]


[link]


Nagyon göndör a hajam és az ilyen egyszerűbb haj vasalók nem nagyon tudják rendesen kivasalni a hajam



2014. nov. 30. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Világ életemben remingtont használtam, most is az van. Még nem csalódtam benne. Szerintem kiemelkedőbb márka. Közülük mindegyik jó, de nekem még egy alapdarab van meg. Ami se nem hőszabályzós, se nem hőkijelzős. Rowentából epillátorom van és ott tartok hogy az egészet kivágom a kukába.
2014. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mintha az elsőt én írtam volna. :D

Nekem is Remington hajvasalóm van. Az előző is az volt, az még egy sima kis egyszerű darab volt, a mostani pedig már magától kikapcsolós (amikor vettem 2 éve ezt, ez nálam elvárás volt)Én szeretem ezt a márkát. :)

Rowentából nekem is epilátorom van. Ez is alapdarab, nem rég óta van még, így még annyira nem tudok róla nyilatkozni. :)

2014. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!