Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rasztás hajat szeretnék...

Rasztás hajat szeretnék csináltatni! Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!

Igazából az érdekelne, ha rasztás hajat csináltatok, az mennyi ideig marad rasztás? Igaz, hogy nehéz ilyen hajjal hajat mosni? És az hogy kb. fele akkorára összeugrik a hajam?

Nektek tetszett, mikor megcsináltattátok?

Nem bántátok meg?

Tapasztalt emberek véleményét kérném ki és nem akármilyen "okostojásokét"!

Előre is megköszönném!! :)



2014. dec. 1. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy rasztás hajat? mondjuk a hajad fele lenne raszta? nekem úgy van,nagyon nehezen szárad meg,de megérte . írj nyugodtan piriviben is
2014. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a hajad addig marad rasztás ameddig akarod es minimalisan foglalkozol vele vagyis horgolod. Nekem 2-3 havonta volt minimalisan athorgolva. Az elejen kicsit csunya de egy ev utan beall szepen.

Nem nehéz vele hajat mosni csak picit tobb ido es 1 nap mire megszárad. Ezert ritkábban kell mosni. En 3 hetente szoktam kb vagy ahogy bírom.

Nekem elsore nagyon nem tetszett a hajam.kb az elso 5 honapban azon gondolkoztam h levágom mert ritka es ronda volt de az idő megoldotta. Már gyönyörű es sok hajam van. 53 tincsem van. Az olyan átlagosnak mondhato. Ha erdekelvalami irj nyugodtan :))

2014. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig akarod, addig marad raszta :) A hajmosás nem nehéz csak amíg a hajad megszárad az egy egy napos művelet, de ez nyáron nem gáz, télen húzósabb. Attól függ, hogy mennyire ugrik fel, hogy milyen vastag tincseid lesznek, milyen tömören tupírozza aki megcsinálja és hogy neked alapból milyen a hajad (értsd: vastagszálú, vékonyszálú...stb) Szóval nekem kb 5 centit ugrott csak fel. emiatt az elején annyira nem szerettem, mert összevissza állt, de a hajpántok és a hajgumik jó barátunk.

Én személy szerint nem bántam meg, meg most elégedett vagyok magammal, sokkal inkább úgy érzem, hogy ez vagyok én. A hajam hozzám tartozik.:)

És szerintem az elején egy kicsit többet horgold, mert akkor gyorsabban összeáll/megkeményedik és akkor 3-4 hónap múlva már kevesebb problémád lesz vele. Szóval én anno amikor megcsináltattam akkor 3-4 naponta nagyjából áthorgoltam, mert zavart hogy nagyon kócos vagyok meg mert nekem ezt ajánlották. Aztán első hajmosás után teljesen áthorgoltam az egészet (az viszont 2 napos művelet volt:D) és azóta csak 3-4 hetente horgolom vagy több hasonta. Attól függ mennyire zavar, mennyire van időm...stb A hajmosással ugyanígy vagyok, hogy amikor van időm rá és tudom, hogy utána át tudom horgolni. :)

2014. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Még csak annyi, hogy mit értetek az alatt, hogy "horgolni"? :D Hogyan kell azt csinálni? :)

Azt kifelejtettem, hogy 15 éves vagyok. :D

2014. dec. 5. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:

én 14 ( 1. válaszoló ) :)

azt hogy a kiállószálakat visszahúzod a tincsbe egy horgolótű segítségével :)

2014. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike, hogy megmagyaráztad! :D
2014. dec. 7. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a legtermészetesebbb :)
2014. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

veled beszéltem priviben, és most nem talállak :(

nem tudok neked üzenetet küldeniiiiii

2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!