Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tipus a...

Szerintetek melyik tipus a jobb? (első sorban fiuk).

Figyelt kérdés
Az elöl-hátul lapos és nagyon vékony lány vagy a normális mellbőségű,kis felesleggel rendelkező tipus.

2014. dec. 1. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valami képet neten, úgy könnyebb.
2014. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkét típusból van aki tetszik. A kis felesleggel rendelkező lányokból inkább azok tetszenek akiknek vastagabb combjuk, kicsit nagyobb fenekük van. A nagy has, vastag karok, nagy mellek nem nagyon tetszenek.
2014. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A másodikkal teljesen egyetértek. Szerintem ilyenkor abszolút attól függ, hogy milyen a kisugárzása, az arca, a szeme. Persze ha csak a külsőt nézzük.


19/f

2014. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, ha csak a testi adottságokat nézzük, akkor nekem személy szerint az úgymond combosabb, popsisabb csajok jönnek be. Nálam a mell méret abszolút nem játszik a szempontok között, ha már tenyérnyi, akkor bőven jó, mivel ahogy említettem, nálam inkább a szép, kerekded popsi az elsődleges a látványban. Az sem számít, ha nincs kockahasa, full megfelelő a kisebb "felesleggel" rendelkező csajszi is. Az a lényeg, hogy ne legyen krinolin, konyhás néni karja, dupla zsírredő könyökkel, és ehhez ne párosuljon stégcölöp, zongora láb. Persze ahogy ezt előttem is írták, igencsak sokat dob a csajszi jelleme, kisugárzása, belsőértéke is az összképen. Nekem pl. tetszett már abszolút vékony, és hozzám képest alacsonynak mondható csajszi is, de kicsit húsibb megjelenésűek is megdobogtatták már a szívemet, a spotos combos csajszikról meg ne is beszéljünk :D
2014. dec. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!