Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek a gimibe jó csaj?...

Hogy legyek a gimibe jó csaj? most vagyok nyolcadikos

Figyelt kérdés
14/l
2014. dec. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy normálisan nézel ki, normálisan tanulsz és normálisan viselkedsz. Mosolyogj sokat, barátkozz, segíts a többieknek.
2014. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha köszi :)
2014. dec. 2. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Légy önmagad, pozitív, nyitott, magabiztos, barátságos...:D

(És ne görcsölj rá a gimire...;))

2014. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14%
Én idén lettem gimis, és azt kell mondjam, hogy a külső a legfontosabb. Szép arc, mell/fenék, mi fiúk ez alapján mondjuk meg, hogy jó-e egy csaj, meg persze, hogy ideális-e a testsúlya. Az is előny, ha sok mindened rakod ki, bár nem ez az elsődleges, csak legyél szépen öltözve. Ha még kedves, okos, aranyos is vagy, akkor az király:) De ha csak kedves, okos vagy, akkor soha nem fog veled senki szóba, csak a hozzád hasonló csúnya csajok. Bocsi, ha ez bunkón hangzik, de most tapasztalom, hogy ez tényleg így van.
2014. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolsó (négyes) már bocsi, de ez hülyeség...eleve egy jobb gimnáziumban van egy olyan dolog, hogy "házirend", ami magában foglal alapvető dolgokat az öltözködésről (is), és jobb helyeken azt, aki ezeket semmibe veszik elküldik, "hogyha nem tetszik, nem kötelező idejárnod" felkiáltással...nálunk is ez megy...

És attól, hogy valaki nem teszi ki mindenét, még nem feltétlen lesz csúnya, és azok nem feltétlen "jó csajok", akik mindenüket kiteszik...

De majd megérsz te is, mert nekem ebből a hozzászólásodból nagyon úgy tűnik, hogy még nem sikerült...

Amúgy a mi gimink is eléggé szigorúan vesz dolgokat, de pl a jó tanulóknak elnézik a kilónyi vakolatot is a fején, az esetleges lengébb öltözetet (bár azt nagyon komolyan veszik egyébként, ami még teljesen normális, nem kitevős, gyakran olyanba is belekötnek), és a testékszereket is, ha nem feltűnőek...

Mondjuk mindegy, a kérdező úgyis maga fogja eldönteni, hogy kinek a tanácsát fogadja meg, de remélhetően az érettebb válaszolókét...

Ja és semmi személyes, csak tapasztalat ez is...:)

(Hármas voltam)

2014. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Hát, nem tudom, hogy te hova jársz, de nekünk szinte bárhogy be lehet menni, nem szólnak semmit. És ez nem csak nálunk van így, hanem ismerőseimnél is, akik szintén jó helyre járnak. És nem azt mondom, hogy pakoljon ki mindent, de a fiúk előnyben részesítik azokat, akiknél látni mindent,
2014. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2014. dec. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!