Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valami olyasmit keresek...

Valami olyasmit keresek /gyógyszer/ vagy bármi amitől hízni lehet és lehet kapni a gyógyszertárba recept nélkül?

Figyelt kérdés
14/l
2014. dec. 3. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hízni evéstől lehet, gyógyszertől max nagyobb étvágyad lesz. Pl multivitaminok.
2014. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akármennyit eszek nem hízok max egy kg-t .

De esetleg valami módszer kajára ? Napi többször keveset vagy egyszer de sokat ??

2014. dec. 3. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
ha egészségesen akarsz élni, akkor többször keveset, ha annyira hízni akarsz, akkor egyszerre sokat. de a többször sokat is hatásos lehet..:D amúgymeg a multivitaminok, és bármilyen tabletta formájában kapható vitamin tömegnövelő. azokat bátran eszegetheted.
2014. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olvastam hogy a béres csepp segít az igaz?
2014. dec. 3. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:
De miért akarsz hízni? A lényeg az lenne hogy élj egészségesen, étkezz egészségesen... Ha nagyobb súlyt akarsz akkor izmosodj. Attól is vastagabb lesz a combod meg minden, és az legalább nem háj.
2014. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Építs izmot. Az nehezebb, mint a zsír.
2014. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ szép alkatot akarok , nem pedig izompacsirta joo hogy már nem belefingok együvegbe gés azt orditom hogy lehuzodott a slicccem
2014. dec. 3. 22:14
 8/11 A kérdező kommentje:
az előzőt nem én írtam !! am köszönöm a válaszokat de szerintem vhogy többet eszek reggelizni is fogok
2014. dec. 3. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Kerdező te komolyan olyan buta vagy mint egy bot.


Az a problemad hogy egy kilot se tudsz hízni de attol felsz hogy hirtelen izompacsirta lesz belőled? Mitől? A logikus gondolkodas latom neked ismeretlen fogalom.


14 evesen mar nem kene retardaltnak lenned.

2014. dec. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

nem leszel izompacsirta

2014. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!