Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Az ismerőseitek...

Annawella kérdése:

Lányok! Az ismerőseitek nektek is mondják, hogy milyen csinos vagy és jó az alakod, de ti egyáltalán nem érzitek így?

Figyelt kérdés
Elvonatkoztattam attól ,hogy nem akarnak megbántani meg ilyesmik ,de még csak nem is kérdezem és maguktól mondják.Akkor most mi van?

2014. dec. 3. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki ezt mondja, meg hogy cuki az arcom. Nem tudom mit látnak bennem
2014. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mostanában állandóan... "Ne fogyj többet" "Nem vagy dagadt" "Pont jó vagy így"

Aztán rámutatnak egy 50-kiló-vasággyal csajra, hogy szerintük az jól néz ki.

Én pedig tudom, hogy nem vagyok olyan. 62 kg vagyok 168 cm-hez. Az elmúlt pár hónapban 7 kilót fogytam, mégegyszer ennyit szeretnék.

Ebben senki sem tud megakadályozni, mert én dagadtnak érzem magam. (van fenekem, combom és pocim is)

19Ł

2014. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokták mondani...és én se értek egyet...valahogy az én ismerőseim fura ízléssel vannak megáldva vagy nem tudom...Én se kérdezni szoktam hanem csak úgy vagyok és megdicsérnek...és nem tudom miért...Oo

Szóval szerintem igazuk lehet nekik is,c sak az ember kritikusabb magával szembe...

2014. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert sokáig duci voltam(164cm/65kg) a hasam kidudorodott mint a török pasának,mellben persze lapos voltam,a fenekem olyan nagy volt hogy egy szoknya sem állt jól,séta közben lötyögött a háj a combomon...

Mára már máshogy nézek ki(168cm/53kg),lett egy kis önbizalmam,habár máig sem viselek szívesen szoknyát...

15L

2014. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sosem voltam dagi :/ a hasamon sincsen semmi most(meg sehol máshol sem csak annyi amennyi mindenkin van még a vasaggyal együtt 45 kg-os csajon is , de nem érzem magam csinosnak :/ Nem tudom miért,de semmi bajom, mielőtt valaki rosszra gondol :)
2014. dec. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!