Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hitessem el magammal,...

Hogyan hitessem el magammal, hogy én is vagyok olyan szép, mint a többi lány?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de az önbizalmam és kisugárzásom nincs a topon. Az összes csaj ezerszer nőiesebb és szebb. Na jó, már amelyik. Mások szerint nem vagyok csúnya, de nem szeretek mások szemébe nézni. Bár viszonylag meg vagyok elégedve magammal, ez el is száll, mihelyt meglátok egy nőiesebb lányt. Nem fiúsan öltözködöm, inkább átlagos nőiesen (magassarkú, testre simuló holmik, vagy ilyen nadrág, picit bővebb pulcsival, szövetkabát, nőies táska :D) ... Sminkelni minimálisan szoktam (alapozó, szempillaspirál). Szóval ezek megvannak, de nem tudok mást csinálni. :/
2014. dec. 4. 19:11
 1/9 Mellékhelység válasza:
63%
Bérelj fel valakit aki ezt hazudja rólad nap mint nap.
2014. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalom belülről jön, ezt külső ember max megerősíteni tudja, de kialakítani nem.
2014. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül elhitetned magaddal, hogy szép vagy. Inkább reálisan kéne látnod a dolgokat. Vagy szép vagy, vagy nem. Ezt én nem tudhatom.
2014. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Küldj képet és megmondom jogos-e az önbizalomhiányod.
2014. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többet kéne azzal foglalkoznod ami belül van, és keveset a külsővel, mert az számít a legkevesebbet.
2014. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, miért zavar, hogy vannak nálad szebb emberek. Viszonylag kevés ember van, akinél nincs,
2014. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minden reggel nézz bele a tükörbe, és mondd el magadnak, hogy mi tetszik magadban. Kérdezd meg a legjobb barátnődet, ő hogy gondolja, és hidj neki.Majd egy nap rá ébredsz, hogy gyönyörű vagy, magabiztos, és kedves is. :)
2014. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez egyáltalán nem biztos :D

Magabiztos mindenki lehet, de gyönyörű nem. Ha valaki nem szép, az ne hitesse el magával, hogy az, mert nem az!

2014. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leht hogy még 1 kis smink jobban elhitetné veled hogy gyönyörű vagy. Ha gondolod küldjetsz magadról képet akkor tudok adni sminktippeket.
2014. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!