Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek a lábszag...

Ti mit tesztek a lábszag ellen? Főleg úgy, hogy napi 12 órát kell lenni, zárt sport cipőben? Hiába a pamut zokni, akkor is büdösödik.

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs lábszagom, mert kívül-belül bőr bakancsot hordok, az meg nem büdösödik.

A sportcipőnek szintetikus nejlon a bélése, azért van lábszagod. Szórj szódabikarbonát esténként a cipődbe, az megköti a cipőben lévő szagot és másnap, ha belebújsz, a lábad sem lesz büdös.

2014. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő cipőt kell venni. A zoknid hiába pamut, ha a cipőn át nem tud szellőzni. De vannak különféle cipőbe meg lábra fújható szagtalanítók, esetleg próbálj olyat.
2014. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szabadtéren dolgozol (gondolom nem, mert kintre azért hideg lenne a sportcipő), akkor keress kevésbé zárt cipőt. Pl a futócipők elég szellősek.
2014. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 5. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Na ugye, mindenki a pamut zoknit áldja és tessék :D Szerintem nagyon nincs ellenszer, persze számos higiénikus csodaszer van, próbáld ki hátha. Ha olyan típusú a sport cipő, hogy ki lehet mosni, akkor be a mosó gépbe, ha nem akkor ilyent érdemes venni és kimosni néha... De ez nagyon nem orvosolható, ezzel együtt kell élni, olyan, mint az izzadság, hiába küzdünk ellene, aki tényleg dolgozik hajt, nem csak a boltba vásárol, vagy ül az irodába, akkor leizzad.
2014. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zoliman: A kívül-belül bőr cipőben és pamut zokniban nem büdösödik a láb :)
2014. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De mégsem hordanak sokan azt. Szerintem nem ezen múlik, bőr cipő nem hiszem, hogy 12ó munkához jó, de szerintem ennyi idő alatt nem kerülhető el a lábszag.
2014. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, tényleg elkerülhető vele :) Én a melóban 11 órát vagyok benn (és rohadt meleg is van), plusz oda is kell menni és haza is kell jönni, az még plusz másfél óra. És nem büdi a cipőm. Szóval próbáld így, ha gondolod :)
2014. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a golyós deo is jó, ha bekened vele a lábad én még erről sose hallottam, majd kipróbálom :)
2014. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ki próbálok mindent.
2014. dec. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!