Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen csizmát vegyek?

Milyen csizmát vegyek?

Figyelt kérdés
magassarkút semmikép nem szeretnék venni.Most nagyon sok lányon láttam bakancsot(vagy bundás cipő szerűség nemtudom mi a neve xdd) de olyat sem igazán..Inkább bokacsizmát vennék..Nektek milyen van?? mit ajánlotok?? (15/L)

2014. dec. 5. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha elmennél egy plázába például, és körülnéznél több boltban is (ha nem találod el elsőre), mert ott nagy a választék és biztos találnál valamit, ami megtetszik. Én így szoktam vásárolni. Ha bokacsizmát szeretnél, akkor vegyél azt, neked kell tetsszen. Csak nézd meg azért, hogy legyen meleg és ne ázzon be.
2014. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy nekem egy fekete bakancsom van, kis kövekkel vagy mikkel a hátsó felénél (1. vagyok)
2014. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most deichmann-os bokacsizma féleségem van, ilyen tornacipő fazonú. Már egy kicsit melegebb kéne, de szintén a deichmann-ban láttam egy jó hosszú szárút, bundás, lapos sarkú. szerintem nézz be oda :)
2014. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!