Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének nekem is...

Hogyan lehetnének nekem is ilyen szép, formás lábaim, mint a képen szereplő lánynak?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 5. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és formás? Neked mégis milyen lábaid vannak, hogy ilyeneket akarsz?
2014. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint ez a kép...
2014. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyém nagyon vékony olyan, mint egy piszkafa :( Ezért szeretnék ilyesmi lábakat. Van erre valami módszer? Esetleg edzés?
2014. dec. 5. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Lélekben fel voltam készülve egy csámpás, instagrammos anorexiás lány "formás" lábaira. Hát majdnem felborultam a székkel együtt, amikor megláttam :D Már megyek is a francba :P
2014. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És egy ilyen láb hogyan illene a felsőtestedhez?


Igen, edzés. Az a megoldás, és akkor legalább nem hájas lesz.

2014. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Semmi bajom a plus size modellekkel és vannak pasik, akiknek az ilyen duci lányok jönnek be. A képen lévő nálam már az elhízott kategória. Ha nagyon vékony az alkatod, akkor igen nehéz elérni, hogy kövér legyél, de mindent ki lehet próbálni, zabálj egész nap, főleg zsírosat és cukrosat, este 10 után dobj be még egy fél disznót, aztán csak történik valami........
2014. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem szépek a lábai. Attól, hogy edzeni fogsz nem lesznek hirtelenjében vastag lábaid, ha ilyeneket akarsz akkor híznod kell, de készülj fel rá, hogy ezzel a testalkattal teli leszel narancsbőrrel.
2014. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szétfotoshoppolt dagadt nő akarsz lenni?

kötve hiszem.

a szép láb így készül 0-43tól-

[link]

vagy-

https://www.youtube.com/watch?v=eSpx4lT67n4

2014. dec. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Fúj, bakker!

Zabálj mekiben egy nap 4x.

2014. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ennek a nőnek csak a photoshop miatt tűnnek formásnak a lábai (bár még így is túl vastagok szerintem), hidd el, szerkesztés nélkül nem így néznek ki :) Amúgy szebb lábért annyit tehetsz, hogy sportolsz, és egészségesen, de rendesen eszel. Viszont ha a lábad genetikailag nagyon vékony, akkor nem nagyon tudsz mit tenni.
2014. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!