Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begombásodhat e egyhét alatt...

Begombásodhat e egyhét alatt a fényzselé alatt a saját körmöm?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy kipróbáltam, hogy a fényzelé megköt e a saját körmömön(biztos voltam, hogy nem köt meg), és nem raktam alá semmit( gondolok itt a gombaölőre), csak primert. Viszont a fényzselé megkötött a sima körmömön tökéletesen.. Ha egyhétig max így marad akkor az nem gond? Mármint hogy nem gombásodik be szerintetek?

2014. dec. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bolyhoztad reszelovel a körmöt, akkor nem fog sokáig fent maradni az a fenyzsele. Az is jó, hogy legalább átlátszó a zselé, láthatod, ha pl. algasodna. De ha mégis fent maradna akkor begombasodhat, mivel nem keszitetted megfelelően elő a körmöt.
2014. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KörmösMagenta ***** válasza:
A fényzselé amúgy sem a természetes körmökre való. Ha mindenáron átlátszó erősítést szeretnél egy rétegben, akkor használj One Step CrystaLac 0-ást. No buffer scrubbal nem sok mindent ronthatsz el.
2014. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A no buffer scrub-ot nem ajánlom, csak a hagyományos előkészítést, nekem egyáltalán nem vált be, volt akinek fél nap után le lehetett húzni a körméről az egész gel lakk réteget. A rendes előkészítéshez viszont több anyagot is meg kell vásárolnod.
2014. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!