Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől gyulladhatott be a...

Mitől gyulladhatott be a fülem? (fülbelövés) Emiatt lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete lövettem a fülemet, szépen gyógyult, már nem is fájt, amikor egyszer csak elkezdett begyulladni.. Már annyira fájt, hogy megkértem a páromat, hogy kenje be vmi gyulladáscsökkentő krémmel, amikor észrevette, hogy egy hajszál van beleakadva a fülbevaló hátuljába valahogy.. megpróbálta kiszedni, de nem sikerült, amikor forgatta, genny folyt a lyukból.. A kérdésem az, hogy lehet, hogy a hajszál miatt gyulladt be? Vettünk sprayt inkább, mert azt könnyebb használni, meg ezt pont a fülgyulladásra adta a patikus, másfél napja használom, már szépen gyógyul, nem fáj, csak ha hozzányúlok, nem piros és nem dagadt.. Mit tegyek? Pár nap múlva próbáljam meg kiszedni a hátulját, h a hajszálat eltüntessük?

Köszönöm előre is.


2014. dec. 7. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl. vata miatt gyulladt be.

Szerintem szedjed ki valahogy (mást nem orvos segsegítségével), várj vele egy pár hónapot és lövesd ki újra..

Tudom, hogy pénzkidobás, de más megoldás nincs, én is ezt tettem és később már nem volt vele semmi problémám.

Esetleg kenegesd 3 százalékos hidrogénnel.. :)

15/L

2014. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet, hogy ezt fogom tenni :/ :)
2014. dec. 7. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :D
2014. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!