Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok a szőkeség önmagában...

Lányok a szőkeség önmagában vonzó vagy inkább taszító számotokra? A szőke hajú férfiaknak mennyi esélye van nálatok?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha csak a hajszínt nézzük, egy szőke előnyből vagy hátrányból indul egy átlagos, fekete vagy barna hajú férfihoz képest?


[link]


[link]


2014. dec. 11. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Se előny sem hátrány, nem a haja miatt fog megtetszeni, de persze értem a kérdésedet.

Nekem tetszik a szőke haj, de csak ha rövid. A képeiden lévő pasi hajánál rövidebbre gondolok.

2014. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A lányok nagy része a sötét hajú srácokra bukik.
2014. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az összképet nézem.
2014. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én kifejezetten a szőke pasikat szeretem, szóval nálam előny.
2014. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szőke vagy fekete hajú pasik egyformán bejönnek (barna nem) és kizárólag hosszú hajjal (vállig vagy attól tovább érő).. :D

15/L

2014. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szőkék jobban tetszenek, persze csak a természetes, a festett az nagyon nem... És csakis hosszú hajjal.
2014. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a hajszín számít te nagyon okos, hanem az arc. Egy srácnak hiába van sötét haja, ha az összkép nem jó, mert az arca nem tetszik, és ugyanez egy szőkével.
2014. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően előbb felfigyelek a sötét hajú fiúkra, jobban bejönnek. De igazából a hajszín nem számít. Ha egy fiúnak aki tetszik, szőke haja van, akkor a haja is tetszeni fog. És a barna hajú fiúk sem jönnek be mind, csak a hajuk miatt.
2014. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!