Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lógó vagy nem lógó nagy...

A lógó vagy nem lógó nagy vagy kis mell hogy tud ki esni a melltartóból?

Figyelt kérdés
Hogy tud ki esni a mell a melltartóbol ? Egyik barátnőmnek elég nagy melle van és lóg is neki rendesen. Nem rég mesélte hogy egyszer ki csúszott neki a melltartóbol. Mondta hogy a melle egyszerűen ki csúszott vagy ki bújt a melltartó alatt lefele. Ez mitöl és hogy lehet? Ez mennyire durva? Hogyan előzhető ez meg?

2014. dec. 11. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó melltartót vesz, amúgy nem tud kiesni.
2014. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem kicsi a mellem és a melltartó gyakran felcsúszik, főleg ha sokat emelgetem a karom... így alul "kiesik" a mellem belőle.
2014. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen elöfordul, akkor nem megfelelö méretü melltartót használ.
2014. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a hármas mondja. Túl nagy körméretet hord vlsz mert amúgy a nagy mellére valami 75F vagy hasonló méret kellene, amit persze vadászni kell és drága is, vett helyette 85D-t ami mindenhol van és olcsó, igaz hogy tartani nem tart, meg ki is esik belőle a melle :), de jó lesz az :).

Viccet félretéve, ha nagy melle van (de akkor is ha nem), borzasztóan fontos a megfelelő méretű melltartó.

2014. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem jó a melltartó mérete, úgy tud kiesni. Vagy a másik (amitől a hajam hullik), hogy a pántot cumára felhúzzák, így a hátsó keresztpánt nem a lapocka alatt van, ahol lennie kéne, hanem majdhogynem a nyakukban.

Nekem kicsi mellem van, anyukámnak viszont nagy, érdekes módon, egyikünknek sem esik ki a melle a cicifixből, sem fölül, sem alul, mert megfelelő méretet viselünk és úgy hordjuk, ahogy kell.


[link]

2014. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De megfelelőt hord,egyszer direkt meg nézette és le mérette triumph boltban! :)
2014. dec. 11. 17:43
 7/15 anonim ***** válasza:

"egyszer"... én is kaptam már túl bő melltartót úgy hogy szakember választotta ki. Elsőre nem is volt feltűnő, csak pár nap után érzékeltem hogy bő, megmértem és vagy 5 centivel bővebb volt mint a többi melltartóm.

A pánt idővel ki is nyúlhat, akkor megint csak túl bő.

2014. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szinte miden boltban változik valamennyit a méret, így nem sokat jelent, hogy egy helyen le lett mérve. Ha jó a melltartó nem esik ki.
2014. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akar itt mindenki nagyon okos lenni, én is a megfelelő méretet hordom, de próbáltam már kisebbet és nagyobbat is, mindből ugyanúgy kiesik a mellem... nem a rossz méreten múlik. Legalábbis nem minden esetben. 30 évesen már csak ismerem a saját méretem, és rengeteg melltartóm volt. Egyedül azokkal nincs gond amiben semmiféle szivacs nincs, se merevítő.
2014. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De jo melltartót hord ő mondja meg érzi.szerinte attól esett ki,hogy nagyon log. És mondta hogy ott az utcán neki állt a nagy lógó melleit vissza tuszkolni a melltartóba.nagyon kellemetlenül érezte magát hogy a nyílt utcán mindenki szeme láttára kellett vissza pakolni lógó kebleit... Ez hogyan előzhető meg?
2014. dec. 12. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!