Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyit törődtök a...

Lányok! Ti mennyit törődtök a külsőtökkel?

Figyelt kérdés

Mennyi időt fordítotok a készülődésre?

Mindig tökéletesen áll a hajatok?

Mindig jól öltözködtök?

Minden nap sminkeltek?


Kort is írjatok


2014. dec. 13. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy átlagos napon fél/háromnegyed órát. Természetesen egyenes a hajam, úgyhogy általában csak megfésülöm, esetleg egy kicsit tupírozom. Néha kiegyenesítem, ha éppen rosszul aludtam el, de igen, szeretem ha mindig rendezett.

Ha megyek valahová, akkor jól öltözködöm, kivéve, hogy szeretek tornacipőt hordani :) Ennek ellenére azért ügyelek arra, hogy jól nézzen ki az, amit hordok. (Valószínűleg a ruha kiválasztására megy el a legtöbb időm :D) Sminkelni szintúgy akkor szoktam, ha van valami dolgom, de általában van. Azért a hétköznapokon általában természetesen sminkelek.

19/L

2014. dec. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Változó, mondjuk fél-egy óra.

Igyekszem, hogy tökéletesen álljon.

Nem tudom neked mi a jó, de nekem jó, ahogy öltözködöm, amikor megyek valahova.:)

Ha megyek valahova, akkor igen.

19/L

2014. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Én sokat. :D Legalábbis már párszor megkaptam, hogy túl sokat is... Napi 3X fürdök, a hajamat vasalom, de nem árt neki szerencsére, mindennap sminkelek és igyekszem ízlésesen öltözködni és nem átesni a ló túloldalára (kb. Megan Fox-os a stílusom). 22L
2014. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Készülődés: attól függ, hova megyek. Bevásárlás, vagy party. Fürdés:kb 10 perc, hajmosás, frizura készítés: 45 perc, smink: 10 perc, öltözködés: 5 perc.

Szőrtelenítés: 2-3 hetente epilátorral.

Haj: általában tökéletesen áll, de ez nem azt jelenti, hogy mindig frissen mosott. Világos a hajam, így nagyon jó barátom a száraz sampon, ami felturbózza kicsit a párnapos hajamat. Sosem sütöm, vasalom, hőkezelem, tehát vagy kiengedve, vagy feltűzve , felkontyozva hordom.

Öltözködés: A hangulatomhoz öltözködöm, valamint alkalomhoz.

Smink: Ha kimozdulok, feldobok egy alap sminket, ami azt jelenti, kihúzom a szemem, plusz spirálozom. Alapozót nem használok. Buliba sem viszem túlzásba a sminket, én szeretek hasonlóan kinézni napközben is, mint ahogy felkelek reggel. Nem szeretem ha valaki elrejti magát egy csillivilli maszk mögé.

Arcápolásra szakítok szerintem a legtöbb időt: vagyis az a legbonyolultabb. De ez napi rutin, max 5 percet vesz igénybe. Hétfő: kaviáros maszk, kedd: kakaóvajas tuning, szerda gyümölcssavas radír, csüt: kókuszolajas ápolás, péntek: natúr radír, szombat-vasárnap fekete szappan. Ezenkívül 2 naponta shea vajas hidratálózom, és minden nap reggel este körömvirágos krémmel kenem.Ügyelek a természetes alapanyagokra! Ja, és 2 hetente miteszer nyomkodás.

2014. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ohh a korom lemaradt: 28 vagyok.
2014. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

35-40 perc, szeretek lassan elbíbelődni mindennel.

Sajnos nem, csak mosás után. Derék alá érő vékony szálú kócos hatásúan hullámos (lenne, ha nem szárítanám meg), ez az a típus, ami sosem fog tökéletesen állni.

Elég ritkán sminkelek, akkor is csak korrektor és természetes hatású szempillaspirál.


21l

2014. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól hova megyek,de 10-15 perc és kész vagyok

Általában

Nem mindig,mert hangulatomhoz illően öltözöm

Nem,csak mikor kedvem-időm van rá

21/N

2014. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem mértem még meg az időt, ezért nem tudok pontos adatokat.

Fürdés: Nálam változó, attól függ, hogy éppen milyen "állapotban" vagyok, de nyilván naponta tisztálkodok csak van, mikor többször is lefürdök mert ha le kell, akkor le kell. Fürdés közben szőrtelenítek. Általában heti 3x borotvával, de előfordul, hogy gyakrabban vagy éppen ritkábban. A fürdés kb. 20-30 percig tart.

Haj: A hajmosás, hajszárítás az elég sokáig szokott tartani, ha mindent beleszámolunk. Eleve amíg megmosom, illetve kb. mellig érő és nagyon vastag, erős szálú hajam van, ami elég sokára szárad meg. Valamint várni is szoktam mert csurom vizesen kár belekezdeni illetve a fürdő is olyan meleg, párás, hogy nehezen szárad meg valamint csak megizzadok és tulajdonképpen kezdhetném újra. Természetesen egyenes a hajam, ezért csak kifésülöm és beszárítom. Hajvégápolót is használok, de az semeddig sem tart. Hát..több mint egy óra általában, sokkal gyorsabban is meg lehetne oldani, de én nem szeretek sietni és igazából dolgom felől ráérek. Mindennel így vagyok, nem szeretek kapkodni, lassan elszórakozom a dolgokkal. Általában kiengedve hordom vagy néha pár hullámcsattal eltűzöm, ezért ez reggelente nem egy nagy feladat.

Jó lenne, ha mindig tökéletes lenne:) Ha elcsúszik a hajmosás, akkor próbálok csalni a hajammal, hogy kevésbé látsszon, pl. felkötöm, de általában sikerül időben megmosnom (ez szintén változó, ha zsírosnak, használhatatlannak érzem, akkor megmosom).

Smink: Sminkelni hétköznapokon nem szoktam. Hétvégén vagy, ha megyek valahova, kedvem van hozzá, akkor kisminkelem magam. Ez alapozót, púdert, szempillaspirált illetve szemceruzát jelent, ami nem feltűnő és kb. 5-10 perc.

Öltözködés: Reggelente találom ki, hogy mit veszek fel. Hangulatomtól függ, de tulajdonképpen nincsen nagy különbség mert nagyjából ugyanolyan ruháim vannak színben, stílusban. Ezt nagyon hamar megoldom, egyáltalán nem tart sokáig.

2014. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Reggel egy óra alatt tudok kényelmesen elkészülődni. De ebben benne van a táska bepakolása, uzsi csinálása, kávé, meg mindenféle "időhúzó" reggeli tevékenységek.

A hajam soha nem áll tökéletesen, de azért figyelni szoktam rá, hogy ne legyen szénaboglya a fejem helyén. Mondjuk nagy variációkat nem szoktam vele csinálni, vagy kiengedem, és az első tincseket hátracsatolom, vagy összefogom. Még a választékokat szoktam váltogatni, hogy oldalt, vagy középen. De 5 percnél tovább nem nagyon szoktam a hajammal törődni.

Mindig úgy öltözködök, hogy magamnak tetszek. Nem szoktam ezt sem túlspilázni, farmer, meg valami szimpla felső, de figyelek rá, hogy ezek az alapdarabjaim amiket hordok, jól nézzenek ki, ne legyenek ócskák, vagy bénák. Nem az ízlés, vagy a pénz hiánya miatt nem öltözködöm elegánsabban, csak nekem ez a laza, hétköznapi stílus tetszik.

Ha a sarki kisboltnál messzebb megyek, akkor sminkelek. Ha csak el kell intéznem valamit, vagy sietnem kell, akkor csak színezett hidratálókrémet, korrektort, és szájkontúrceruzát használok, de legtöbbször a szemeimet is kiemelem.

Szóval úgy öltözködéssel-hajjal-sminkkel összesen kb.30 percet fordítok a külsőmre. 18l

2014. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Attól függ hova megyek, nyilván egy átlagos reggelen sokkal kevesebb ideig tart, mint egy különlegesebb esemény előtt. Ha csak iskolába megyek, akkor 30 perc alatt kész vagyok (öltözködés, tisztálkodás, enyhe smink, egy kis evés-ivás, stb). Ha pl színházba megyek, akkor nyilván előtte megmosom a hajamat, kiválasztom a ruhát, átgondolom, hogy milyen sminket tegyek fel, kiválasztom a kiegészítőket, stb. Ennek nagy része igazából csak elmélkedés, a gyakorlatban kb 2 óra alatt nyugisan elkészülök.

2. Erre nem tudok mit mondani, nem szoktam vasalni/göndöríteni/beszárítani, hosszú és sok hajam van, van, aki szerint szép, mások szerint meg unalmas, nekem így tetszik. Hennázom a hajam, így viszonylag gyakran lehet újrafesteni, és a lenövés sem látványos, max erős fényben látszik.

3. Ez is szubjektív, szeretem az elegáns ruhákat, de pl kirándulni nem indulok el tűsarkúban:D Hétköznapokon sokszor hordok szoknyákat és ruhákat, de nem viszem túlzásba a dolgot, általában egyszerű fazont és mintát választok.

4. Általában igen, de pl standra, vízpartra nem szeretek sminkelve menni, és sportoláskor is lemosom a nagy részét. A smink nálam elég természetes hatású, de szeretem néha feldobni egy-egy merészebb árnyalattal, főleg rúzs formájában.

Ezeken kívül nyilván sok minden van még, bőrápolás, fényvédelem, hajápolás, körömápolás/festés, stb. Ha jól karban van tartva a testünk (beleértve a haj, bőr, köröm, stb), akkor kevesebbet kell szórakozni az ideiglenes megoldásokkal.

2014. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!