Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Könnyű műkörmöt csinálni,...

Könnyű műkörmöt csinálni, tanfolyam nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nekem menne, szépérzékem is van hozzá, és tudom is,hogy hogy kell csinálni. 3 évig volt műkörmöm.. kedvet kaptam hozzá,és szeretném csinálni.

2014. dec. 15. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanfolyammal se könnyű az elején...
2014. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem könnyű, csak mindenki azt hiszi........
2014. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Klau888 ***** válasza:

Ha van hozzá érzéked,és kézügyességed,akkor nem nehéz.Én is úgy csinálom,hogy ellestem a körmösömtől,rengeteg videót néztem,nagyon sok gyakorlás,és minden körmöd egyre szebb,és jobb lesz :)

Én már 3 éve csinálom és nem végeztem tanfolyamot.Csak magamnak,és néhány ismerősnek,és barátnak.Nem mondom,hogy tökéletesek a körmeim(tanfolyammal nyilván még szebbeket,és tökéletesebbeket csinálnék), de mindenki meg van vele elégedve :) ha érdekel,írj,és privátba tudok sok képet mutatni :)

2015. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!