Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 😊 Nagyon szepen...

😊 Nagyon szepen megkoszonnem a valaszokat! . Azt szeretnem megtudni hogy a SIMA gel lakkot lehet-e hasznalni EPITETT koromre is? Valamint meg az hogy hany wattos uv lampa kell egy sima gel lakkozashoz, es egy zseles epitett koromhoz?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy zseles korom szettet.Csak az a problemam hogy sima gel lakk pedig en kifejezetten epito zseleket kertem! nem szeretnem kidobni es hagyni porosodni! ezert van szuksegem a valaszokra.kaptam hozza uv lampat is,de ha elmegyek venni epito dolgokat attol meg nem szeretnek megegy lampat venni..ezert szeretnem tudni hogy hasznalhatom e a sima gel lakkos lampat epitesre?? es meg az hogy a sima gel lakkot hasznalhatom epitett zseles koromre??Nagyon szepen koszonom elorenis a valaszokat!!💖💖💖😊😊

2014. dec. 18. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen💅😊💖
2014. dec. 19. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen UV lámpát kaptál, az építéshez erősebb kell, a gel lakkozáshoz kisebb teljesítményű is megfelel. Lehet akár már az egy csöves (9W) UV lámpával is építeni, de azért fárasztó, nem köt meg rendesen mindenhol az anyag. Nekem jelenleg 4 csövesem van, hát leírhatatlan a különbség. Gel lakkot teheted a megépített köröm felületére, tehát használhatod úgy, mint egy színes zselét.
2014. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!