Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány szép?

Szerintetek ez a lány szép?

Figyelt kérdés

Most nem szemétkedés céljából, és pont azért kérdezek idegeneket, de szerintem csúnya. Minden képén csücsörít, vagy valamilyen idióta fejet vág be.

[link]

[link]



2014. dec. 20. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Szep
2014. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

1. Nem csúnya. Csak gondolom nem kedveled a lányt, és szerinted minden rossz amit tesz és ronda.

2. Irtó nagy bunkósság kirakni más képét ide, szégyelld magad.

2014. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Elég feltünő,hogy ez te vagy.

Már nem is azért a két forintért,de ennyire nem idegesíthet,hogy csücsürít,vagy esetleg csúnya,hogy ide felteszed.

De válaszolok ..Szerintem

nos,a szépség relatív!

Szépnek szép,de szemfesték azért ott van,meg alapozó.Az effekt kiszúrja a szemem.

Olyan átlagos mert igy csinálja ma minden lány,biztos van akinek nem átlagos és neki van benne valami ami különleges! :)

2014. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szép, a második képen kifejezetten az, ott nem csücsörít.

Csak a szemöldökével csinálhatna valamit, mert elrontja az egész arcát. Nem kell annak a szemöldöknek kétujjnyi vastagnak lennie.

2014. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
A szemfestése okádás. Te, ez nem egy modern kirakatbaba, amit már csücsörítősre is be lehet állítani?
2014. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Nehéz megmondani, abban sem vagyok biztos, hogy nem egy férfi vagy marslakó van ennyi smink és PS alatt... De tipikus "netcelebnek" akikért az ostoba 12 évesek rajonghatnak/gyűlölhetik, pont ideális, sablon és műanyag.

Ettől függetlenül még lehet akkor is szép, ha nincs szétretusálva meg vakolva.

2014. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Te pedig ne irigykedj, hanem adjál magadra.
2014. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szép lenne nagyon is... egy normális nőies szemöldökkel és a fekete szemfesték sem illik hozzá, mivel ő maga túl halvány hozzá...
2014. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a szemöldökével, mondom ezt férfiként. Kiábrándító, mikor egy lánynak alig van szemöldöke, mert szinte az egészet kiszedi, mert az "trendi". Valóban, az első képen elég vastagnak tűnik, mert ki van neki húzva, de a második képen már látszik, hogy így tökéletes neki.
2014. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Oh, bárcsak nekem lehetne ilyen "csúnya" barátnőm.
2014. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!