Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukám a "gyantázás híve"....

Anyukám a "gyantázás híve". Mit tegyek? (LENT)

Figyelt kérdés
Anyukám kozmetikus, és a "gyantázás híve". Én is tudom, hogy az sokkal jobb, meg minden, de nagyon fáj, főleg ott lent, (és szégyellem is előtte). Ezért inkább borotvát vagy krémet használnék. A krémmel csak annyi a baj, hogy az igazából vegyszer, mert ugye lemarja a szőrt. Úgyhogy inkább a borotván gondolkoztam. Nem szeretném megbántani anyut, de azt is tudom, hogy őt ismerve ebből nagy vita lenne. Mit tegyek?

2014. dec. 20. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenkor Áldom az eget,hogy nekem nem ilyen anyám van !
2014. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is: saját testeden te döntöd el hogy akarsz szőrteleníteni. Ha te borotválni akarod, akkor borotváld. Ebbe még ha 18 éven aluli is vagy, akkor se szólhat bele egyik szülőd se, mert nem az ő 'hatáskörük'.


Szőrtelenítő krémet ne használj, mert az intim területen nem jó, és igen, vegyszer, ami árt a bőrnek, de nagyon sok ilyen téma van neten, ami le is írja, hogy miért nem jó.


Szóval mindenképp borotva + ha utána szőrbenövős típus vagy, akkor sima intim benövésgátló krém. A borotva még annyival is jobb, hogy selymesebb lesz tőle a bőr, mint a vegyszeres szartól :)

2014. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszi. Majd valahogy megoldom :)))
2014. dec. 20. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2014. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
TE döntöd el de én is gyanta párti vagyok. :D
2014. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem lehetsz több 14-nél, ha ennyire picsogsz a fájdalom miatt. Ennyi idősen meg nem kellene intim területen szőrteleníteni...
2014. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó: Pedig strandon a bozont nem a legszebb ..;-)

Most is megyünk Wellnesbe mi is,és testnevelés órán is cserélünk nacit bizony,és a bugyi alól kilátszódna.

SZÓVAL AZT MINDIG KELL,KORTÓL FÜGGETLENÜL.:-)

2014. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# rajtad kívül mindenki meg tudja oldani borotvával
2014. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó én a borotvára(is)értettem.Csak,hogy szőrteleníteni kell.Nem muszáj,de undoritó szerintem ha nincs,és látszik.
2014. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet hogy jó a gyanta (én is használnám, ha kibírnám), de később a bőr nem lesz tőle olyan feszes. Nekem olyan ismerősöm/barátom is alátámasztotta, aki jó ideje gyantát használ.
2014. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!