Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány évesen említet...

Lányok! Ti hány évesen említettétek anyukátoknak, hogy borotválni szeretnétek? Hogyan mondtátok neki? És hogy fogadta? LENT

Figyelt kérdés
... 13 éves vagyok, és halvány gőzöm sincs, hogy hogyan kérdezzek rá. Ugyanis az ilyen kérdéseimre úgy válaszol, hogy még nem kell, túl fiatal vagy,vagy csak simán rávágja, hogy nem.. Tudom, hogy valószínűleg itt is lesznek olyanok, akik ezt mondják, de szerintem kortól függetlenül undorító az, ha egy lány szőrös. Ha nem kérdezném meg, csak simán vennék egy borotvát stb., akkor úgyis észrevenné... és biztos vagyok benne, hogy pipa lenne. Szóval légyszi segítsetek. Hogyan kérdezzek rá?

2014. dec. 21. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy, en sem mondtam neki. Es kulonben is hogy venne eszre? Egyutt furdotok, vagy oltozkodtok?
2014. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem fürdünk és nem is öltözünk együtt. Ha rövidnadrágban vagyok itthon, vagy ujj nélküli pólóban, vagy valami, akkor észreveszi.
2014. dec. 21. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, mond el neki azt, amit itt is leírtál, mást nem nagyon tudsz tenni. Én pl. csak szimplán vettem borotvát, de nem vette észre. Aztán egyszer csak vett nekem epilátort, hogy azt használjam inkább. Szerintem amúgy azt hitte az övét használom...

Mondd meg nyíltan neki, hogy ez undorító, és szeretnél már elkezdeni borotválkozni

2014. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szimplán mond meg neki h téged ez nagyon zavar és ennyi.Én is mondtam anyukámnak,és teljesen elvoltam keseredve.A lábam nagy szőrös volt... most már persze nem,mert ritkult.Én is 13éves voltam,és anyukám segített mindenben.Egyszer se mondta azt,hogy ne.Előbb utúbb úgy is elkezdenéd,így végülis pont benne vagy abba a korba szerintem,amikor már elkezdheted.Nem azért,mert annyira kellene,inkább azért,mert az osztálytársak hajlamosak cikizni a másikat.
2014. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy egyes szülőknek mikről be kell számolni, a legtávolabbról sem jutott volna soha ilyesmit megtárgyalni velük.
2014. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam neki. Leborotváltam és kész :D Ez magánügy :D

És nem undorít, ha egy lány szőrös. Csak annyira, mintha egy macska vagy egy férfi lenne szőrös :)

2014. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csak ugy elkezdtem..Anyukám nemszólta meg de magától rájott:)
2014. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellene ezt megtárgyalni a szülőkkel. 11 évesen nekem már full fekete szőrös volt a lábam, hát vettem egy olcsó borotvát és használni kezdtem. Nyilván észrevették otthon, de semmit nem szóltak. Nem bűn borotválkozni, semmi bajod nem lesz tőle, miért tiltanák egyáltalán?? Semmi értelme. :)
2014. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is elég korán szőrösödtem,10-11 évesen már Fekete volt a szőr a lábamon,meg a bikiniből is kinőtt jócskán.Nemjelentett gondot,elmondtam,adott egy borotvál,azóta csinálom.
2014. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!