Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon tényleg létezhet ez?...

Vajon tényleg létezhet ez? Tetszik ez valamelyik férfinak is?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok lassan 1 éve házas.A férjemmel nagyon szeretjük egymást.De egy pár hónapja azt mondta hogy ha engem nem zavarna hízhatnék egy kicsit.Én egy picit meglepődtem sose voltam az a nagy sportos meg szeretem is a hasam de nem híztam meg dehát gondoltam ha neki így jobb mért ne akkor még nem gondoltam hogy ilyen jó lesz.Azt tudni kell hogy otthon dolgozom gép előtt tehát elég mozgás szegény életmód.a férjem meg elhalmozott mindenféle édességgel én pedig nagyon élveztem hogy korláltlanul ehetek viszont a kilók nagyon gyorsan szaladtak fel rám csak azt vettem észre hogy a ruháit egyre szűkebbek.Meg hogy egyre nagyobb leszek a régi bugyiaim szűkek lettek mert elég termetes pólót növesztetem.A melltartók is kicsik lettek de pocim is elég nagy lett. Ez nem volt annyira zavaró hiszen általában otthon vagyok a ruháimat is cseréltem meg egy kicsit élveztem is hogy nagyobb vagyok meghogy több lett a szex.De itt még nem lett vége ő még továbbra is hozott kaját én meg be is faltam mindent így egy fél év alatt igen sok pluszra sikerült szert tennem.A fenekem tovább nőtt a combjaim tiszta hájasak lettek. A Hasam tiszta háj lógnak róla az úszógumik.A mellém is több méretett nőtt.Sokan megjegyezték az ismerősök közül hogy szépen kikerekedtem de volt aki azt mondta előnyőmre vált és én se érzem magam rosszul a börömbe. 168 cm magad vagyok és 51 kgról 89 kgra híztam érdekelne hogy tényleg tetszhetek így neki ez normális vagy mi van?

2014. dec. 22. 00:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Persze, tetszhetsz neki, ha a ducibbakat szereti

Bár a 89 kg már túl sok, szerintem próbáld visszafogni magad ha másért nem is, az egészséged érdekében

2014. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"kicsit élveztem is hogy nagyobb vagyok meghogy több lett a szex"

Ebből azért rájöhettél volna, hogy mit szeret a férjed :)

2014. dec. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért az egészséged érdekében azért ledobhatnál egy 20-ast. Ha tényleg szeret a férjed, akkor nem akarhatja azt, hogy cukros legyél vagy, hogy 15 év múlva tropára legyenek az ízületeid, magas legyen a vérnyomásod, stb.
2014. dec. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

A férjed beteg. Komolyan mondom, szerintem beteg az az ember, aki szándékosan hízlalja a feleségét. Volt is talán a Discoveryn egy film, ott is a pasi hízlalta a feleségét, szerencsétlen már ágyban feküdt, mozogni sem tudott, de még mindig hízlalták.

Még egy éve sem vagy házas, de már 38 kg-ot híztál, ha ez nem kamu, akkor menekülj, rugd ki a fenébe, és élj normális életet, mert ez beteg!!!

2014. dec. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Nagyon sok ferfi szereti a telt idomokat, es nincs abban semmi kivetnivalo, de 168 centis magassaghoz tenyleg sok a 89 kg, plane ha elotte csak 51 voltal... 70-75 boven eleg lesz, mar ugy is teltek azok az idomok, de 80 folott tenyleg rizikos lehet egeszsegileg. 89 kg-hoz kb 195-nek kene lenned hogy aranyban legyen a magassagoddal. Amugymeg orulj neki hogy igy szeret a ferjed, sok no alig bir megfelelni a sovanysagi elvarasoknak...
2014. dec. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
70% jó ötleteket adsz úgy, hogy nem ismersz semmilyen háttér információt. Nem az ő férje beteg, hanem te vagy egy rosszindulatú, irigy, idegbeteg valaki.
2014. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket köze sincs a Discoveryn látotakhoz a férjem már abbahagyta hízlalást és nem hiszem hogy beteg lenne.És lehet hogy tényleg jó lenne fogyni egy pár kgt
2014. dec. 22. 08:28
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem, hogy hogy nem zavar téged. Hájas vagy, kövér. Ezen nincs mit szépíteni. Nem mondom, az 51kg nem sok. Én 1,70 vagyok és 56kg, vékonynak tartom magam. Na de 89??


Fel nem fogom, hogy egy ilyen csinos, vékony nő hogy szeretheti magát, ha ekkorára hízott.


Nem mondom, hogy csak a vékony nők a szépek, a nővérem is husi, és nagyon csinosan öltözködik, homokóra alkata van, tehát így is egy bombázó. Ugyanilyen magassággal 72kg.

Te nem szépen kikerekedtél...nővérem..ő szépem ki van kerekedve. Te el vagy hízva. Nagy különbség.

2014. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért kell bunkónak lenni. Te sohasem láttál akkor miért itélkezel. Tudod mi előtt meghíztam jó alakom volt.De a férjemnek így jobban tetszem meg én is jól érzem magam.Nem azt mondom egy pár kgt még fogyhatok
2014. dec. 22. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!