Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le kell szívatni a sötétbarna...

Le kell szívatni a sötétbarna hajat, ha ilyet szeretnék helyette?

Figyelt kérdés

[link]


valami hasonlót szeretnék. most természetes, sötétbarna hajam van. ahhoz hogy hasonló legyen a hajam, rá kéne festeni egy világosabb barna alapszínt, ráadásul ha még ilyen világosabb részeket is szeretnék, és akkor az ugye már jó sok árnyalattal lenne világosabb a hajamnál...


természetesen nem magamnak szeretném megcsinálni, mert még csak olyan fodrász is nehéz találni aki szépen dolgozik, de érdekel róla a véleményetek, tapasztalatotok? el lehet érni ezt a hajszínt szívatás nélkül is?


2014. dec. 24. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik ez a szin. Evekig szoke voltam, holott a termeszetes hajszinem barna, amihez egy eve tertem vissza.

En nem szivatnam le, hanem melir es nehany tincsre ombre.

Merre laksz? Tudok ajanlani vkit, ha kozel hozzam.

2014. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)

én sem szeretném leszívatni, mert így is vasalom a hajam, meg még néha be is göndörítem, úgyhogy az meg még jobban szárítaná. amúgy azt hiszem copacabana a neve ennek a melíros festésnek.

2014. dec. 24. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Tesom fodrasz, megkerdezem majd es megirom.

Ot ajanlanam, mert szerintem ( es masok szerint is) nagyon ugyes.

Majd irok meg.

2014. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!