Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 3 napja folyamatosan tomom...

3 napja folyamatosan tomom magam mindennel (suti, sult hus meg mindenfele unnepi cucc, kiv. Csoki) de megis hizas helyett fogytam! Hogy lehetseges ez? MIERT?

Figyelt kérdés

alapbol sovany vagyok ("alultaplalt") es hiaba eszek, hiaba mondom el minden 1es alkalommal h rengeteget eszek, megis azt mondjak h azert vagyok ilyen sovany mert nem eszek eleget... VALOSZINU...


bocsanat a helyesirasert, telorol vagyok

17/l


2014. dec. 26. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
genetike, anyagcsere :) ha hízni akarsz akkor tömegnővelő étrend + edzés
2014. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem engedik anyaek a tomegnovelot, edzest meg hagy ne reszletezzem.. szeretek mozogni meg minden, de azt a kis 8 eves kislanycicimet ha nem muszaj nem tuntetnem el :D marmint ha ugy onmagaba csak edzek, tomegnovelovel ertelem szeruen nem probaltam
2014. dec. 26. 00:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Jaj istenem kifogás az megy. Az edzéstől nem megy le a melled normális esetben... Tömegnöveléshez meg nem feltétlen kellenek tömegnövelők, pótolhatod egészséges szénhidráttal, barna rizzsel meg teljes kiőrlésű vackokkal. Nagy kerek formás segge nem azoknak lesz akik nem edzenek semmit hanem azoknak akik sokat súlyzós edzenek és nem futással gyilkolják széjjel a szervezetüket. (Btw - súlyzós edzéstől nem megy le a melled hacsak nem mellre gyúrsz sokat, ha ettől félsz akkor maradj ennél és ne a kardiora vagy az aerobra helyezd a hangsúlyt)
2014. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ha nagyon sok szemét kaját (süti, csoki, rakott krumpli, főzelék) eszel akkor az emésztésed és ezzel a tápanyagok felszívódása is tönkremehet, és a kalóriák bősége mellett hiányt szenvedhetsz vitaminokban, ásványanyagokban, omega3ban. A barna rizs meg a hal csodákra képes. Persze csak tipp, lehet hogy még növésben vagy, genetika stb...
2014. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de a fenekben van izom, a ciciben meg zsirnak (kene) lennie :D es ha megnezed a fitneszes lanyoknak, akiknek van melluk azoknak mind szilikon vagy irtoszerencses a genetikajuk (de az ritka). Rubint Reka kivalo pelda. de ha meg ezzel sem gyoztelek volna meg arrol, hogy mellrol fogynak a lanyok eloszor, akkor csak mondom, h a barati korombol sokan fogyokuraznak es meseltek hogy D-bol C-re es mar van aki B-re valt :) nezz utana ha nem hiszed.

ezekhez a szenhidratos dolgokhoz nem nagyon ertek, de eletem soran biztos hogy ettem beloluk annyit hogy mar reg hiznom kellett volna :/ (szerintem) nem normalis az, hogy 4-5 eve epphogy megvan az 50 kilo es ehez nagyon magas vagyok... az orvos meg engem cs.sz le h miert nem eszek tobbet

2014. dec. 26. 01:19
 6/18 A kérdező kommentje:
hat karacsony van xD johetnenek azok a csodak :) barna rizst egyebkent. lehet kapni pl a sparban? vagy vmi bioboltot kell hozza keresni?:o (bocsi)
2014. dec. 26. 01:22
 7/18 anonim válasza:
Persze, lehet, bármelyik boltban/áruházban. Am ha nem vagy sűrűn levert, erőtlen, beteges akkor valószínű hogy csak nősz, genetika, stb...
2014. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy a fitnes modellek annyit edzenek amennyit te el sem tudsz képzelni. :D A heti három edzéstől még nem leszel fitness modell és a melleddel sem lesz semmi baj. Én sem fogytam mellből pedig edzem rendesen, sőt mióta barátom van még bögyösödtem is (azt tartja a mondás hogy ha simogatják akkor nő :D) És tisztában vagyok a test felépítésével elhiheted. A legtöbb lánynak a seggén inkább zsír van mint izom azért plöttyös. Az meg hogy ki honnan fogy változó teljesen, de ilyen hülye kifogásokkal vonni meg magadtól az egészséges testmozgást elég nagy baromság tényleg!

És végül: ha ilyen gyors az anyagcseréd edzésen kívül nem nagyon tudsz mivel súlyt felszedni, de nagyon nem mindegy hogy mit edzel és hogy mennyit eszel mellé. Keveset enni és mellé edzeni tiszta önpusztítás. Érdemes utánaolvasni tömegnövelő étrendnek.

2014. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7: koszonom :) majd ha ujra kezdodik a suli hazafele utbaejtem a spart :3


8: arrol egy szot nem mondtam h nem edzenek, csak hogy szilikon cicijuk van :D tudom h a kockahas nem csak ugy odaterem :) nekem is volt meg "fenykoromban" :D evekig versenyszeruen sportoltam (nevezetesen usztam, plusz futas). tudom mennyi munka van benne, nekem se heti 3 edzesem volt elhiheted. ez a mondasos dolog meg hulyeseg ugy ahogy van. most hogy belattad h valtozo hogy ki honnan fogy, fogadd el h 90%ban mellbol fogyunk ELOSZOR (nem kizarolag onnan). Nekem peldaul nincs honnan fogyni, cicim nem volt soha, csak ez a kezdemeny szeruseg, a hasamon meg egy nagyon picike kis zsirocska van es ennyi. fenekem sincs, csak annyi enni az edzesekbol megmaradt (oldalt behorpad xd). na erre hiaba edzek, szepet ebbol nem lehet kihozni hizas nelkul. hizni meg sose tudtam T.T a rizs az utolso eselyem aztan ha csak. fel kilot is hizok ujrakezdem a sportolast. addig felesleges.

utoljara mondom: annyit eszek mint 3 lo es csak fogyok. senki ne mondja h "jajj keveset eszel" mert ez marhara nem segit es elegem van belole. anyagcserem egyebkent annyira nem gyors.. naponta kene "nagy dolgot tenni" (mert elmeletileg az az egeszseges) de 2-3 naponta kell mostanaban :/ szoval nem tudom miert nem tud a testem hizni :c

10-15 kgval kene tobbnek lennem hogy "normalisnak" szamitsak.

2014. dec. 26. 09:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem azt írtam ,hogy tömegnövelőt vegyél hanem ,hogy tömegnövelő étrend tehát magas fehérje bevitel pl (sovány hús túró stb) 4-5 tkg ch (rizs krumpli) rengeteg zöldség + edzés, az tény ,hogy a melledből könnyedén fogysz mivel az nagyrészben csak zsír:)
2014. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!