Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya fiu vagyo...

Nagyon csúnya fiu vagyo Hosszz az orrom éd undorito Saját magamtól elhányom mgam mit tgyek?

Figyelt kérdés

Egy barátnóm sem volt gusztustalannak tartanak nem tudom mit tegyek már nem birom tovabb. Végig nézem azt a sok helyes jóképű fiut es eszembe jut milyen vagyok és ne irjátok hogy csunya vagy keress csunya lányt mert nem a csúnya lányoknak is a szép fiuk kellenek mit tegyek hogy jobb legyen a helyet?


13\F


2014. dec. 26. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnáltasd magad máshol
2014. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg irni

2. A nevedet elrejthetted volna mert ismerlek..

Szoval csak gratulalni tudok XD

2014. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 évesen miért érdekes, hogy hogyan nézel ki? A barátaidnak nem számít, csajozni meg fiatal vagy. Egyébként egy csomó, ma jóképű híres ember volt ronda gyereknek. 10-20 év múlva lehet, hogy te is jó pasi leszel.
2014. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyüjts pénzt plasztikai műtétre. 18 éves korodra összejöhet, ha elég elszánt vagy.
2014. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 évesen még tanulni kell, nem ezzel foglalkozni. Ha eszed lesz, normális, értelmes srác leszel akkor a csajoknak is bejössz majd. Nem a külső a fontos.
2014. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 évesen igazán nem baj,ha nem volt még barátnőd.

valószínűleg most kezdesz még majd serdülni.amint beindulnak a hormonok,meglásd,sokat változol!nekem is van olyan ismerősöm,aki 13 éves kora körül csúnyácska volt,most,16 évesen meg minden lány odáig van érte:)

úgyhogy fel a fejjel,sosem kell elkeseredni!

2014. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!