Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pécsen hol van műkörmös bolt,...

Klau888 kérdése:

Pécsen hol van műkörmös bolt, vagy esetleg olyan fodrászcikkes, ahol műkörmös alapanyagokat, díszeket lehet venni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A kerházban az árkád mellett van az extreme nails, ahol bb cn és extreme nails termékek vannak, a szlíven áruház közelében a benzinkút felé van a szigeti fodrászkellék perfect nails cuccokkal, kertvárosban a csontváry utcai megállónál is van egy kellékes a spar után, ott pl moyra is van, és az aidinger utcai megálló közelében van a g pont, ahol pearl cuccok is vannak.
2014. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,csak a ker.házasról tudtam :-)
2014. dec. 27. 05:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Lehet, hogy van több is, fél éve vagyok pécsen, ezeket sikerült találni eddig.

2014. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Árkád-vasútállomás felé van? És milyen olcsó?
2015. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A forrásban van egy crystal nails üzlet.
2015. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pécsen árkád, vasút állomás felé hol vannak olyan üzletek, ahol lehet venni gél lakkhoz szükséges dolgokat? (pl.: prep, primer, narancsfa pálca...)
2016. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na mostmár tudom :) forrásba van egy crystal nails,nemrég nyílt,meg a kereskedők házában is van az extreme nails.Kívülről is be lehet menni,tök jó.
2016. jan. 10. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
A crystal nails bolt nagy sz.r. Nyitáskor volt ott egy aranyos csaj, segített, meg értett a dolgokhoz, de egy ideje eltűnt. A mostani szőke csaj meg életunt, ha kérdezek valamit, fogalma sincs a dolgokról, kupi van a boltban is. A citrom utcában van egy Brillbird bolt (colonia passage emelet), én mostanában inkább oda járok.
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!