Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire lehetek magamra...

Mennyire lehetek magamra büszke, ha magas és vékony vagyok gyönyörű szép, hosszú combokkal?

Figyelt kérdés

Alkatom:

-magas, nagyon vékony (175cm, 50 kg) (modellalkat)

-bármennyit eszem (rohadt sokat) nem hízok el

-szép arcom van

Kérdésem: Nagyon gáz vagyok, ha ezek az adottságaim boldoggá tesznek és rohadt büszke vagyok rájuk? :)

köszi:)

Ui: irigykedők kíméljenek ;)



2014. dec. 27. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
és ezt miért kellett velünk megosztani? :D jah, bocs, persze nyilván én is irigykedő vagyok, azért nem értem, hogy nekünk ehhez mi közünk X))
2014. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Azt nem írtad, hogy mekkora a tököd.


Mert ha az is jó nagy, akkor igazán büszke lehetsz.

2014. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2014. dec. 27. 16:32
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

A külsőd NEM a te érdemed, arra nem lehetsz büszke! Büszke csak arra legyél, amit elértél az életben, a műveltségedre, az emberségedre.

A külsejére csak a beképzelt nők büszkék. Ez nem valami jó tulajdonság.

2014. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Miután semmit nem tettel erte csak jó genetikat örököltél,nem lehetsz. Büszke akkor lehetnel ha elhízasból csinaltal volna ilyen alakot rengeteg munkaval.
2014. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Legyél büszke, senkit nem érdekel szerintem rajtad kívül.
2014. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem kell buszkenek lenned, mert semmit nem tettel erte, csak jo geneket orokoltel. Buszke akkor lehetnel, ha mondjuk 80 kilorolfogytal volna le vagy sokat sportolnal es full izom lennel. Ennek max csak orulhetsz. De amugy semmi ertelme nem volt a kerdesnek, egy egoista hulye pi.csa lehetsz. Es nem, nem rigykedem igy kep nelkul.
2014. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
170 cm és 50 kg??? Jézusom ez borzalmas.
2014. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Tudnám hány éves vagy, ha fiatal akkor későbbi éveidben valószínűleg nagyon el fogsz hízni, ha nem foglalkozol magaddal ilyen téren. :D A "kérdésednek" nagyon nagyképű és egoista beütése van és annak ellenére, hogy ilyen vagy még itt fényezed magadat. Te is tudod, hogy nem gáz, ha ez boldoggá tesz, de csak azért is azt akarod, hogy megdicsérjenek és azért is jöjjenek az irigykedők. :) Mondják nekem, hogy modellalkatú vagyok, majdnem olyan magas vagyok mint te, szintén vékony, hiába eszek nem hízok semmit, de rohadtul nem vagyok magamra büszke emiatt, és nem is nagy a szám(ezzel nem arra akarok utalni, hogy neked az, hisz ez nem derül ki itt pontosan) inkább teszek valamit, hogy izmosodjak és lehessek valamire büszke.
2014. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

egy tünemény a kérdező


[link]

2014. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!