Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Krasznaja Moszkva parfümöt...

Krasznaja Moszkva parfümöt honnan?

Figyelt kérdés
Lehet még valahol szerezni? Kíváncsi vagyok milyen volt.
2014. dec. 29. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak volt ilyen parfümnek csúfolt valami de soha nem használta mert iszonyat erős szaga van. De az meg hagyján, rettenetesen büdös. Véletlen a fürdoszobaban kiömlött a kőre és hónapokig lehetett érezni... Meg a domestos sem vette el a szagát rendesen... Ha jól akarsz magadnak soha nem szagolod meg... És mindenki akit ismerek ugyanígy jellemezte mint én... Kb olyan a szaga mint a rovarirtó.
2014. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olx-en, vaterán nézelődj, ott a legesélyesebb.
2014. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél egy vietnami balzsamot 50 forintért és kb azt az életérzést kapod.

Moszkvában még lehet kapni, meg netről be lehet szerezni, de inkább a gyártó oldalán próbálkozz, a vaterás műkincsek vagy hamisítványok, vagy romlottak szerintem, ami nem hiszem, hogy emelné a fényét ennek a remekműnek, bár tény, hogy rontani is nehéz lenne rajta. :D

2014. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!