Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen meret?...

Szerintetek van ilyen meret? Es hol?

Figyelt kérdés
Megelegeltem,hogy 75/A-s mellem van. Es push-up-ot szeretnek hordani. De mindenhol 80-nal kezdodnek a push-up-os melltartok...mit csinaljak? Intimissibe illetve a Women's Secretbe tudnek vasarolni legkozelebb.

2015. jan. 2. 16:48
 1/4 lesszi válasza:
Valamelyik nap beugrottam a tezenisbe és ott láttam ilyen méretű push-up-os melltartót. De ha ott nem találsz,akkor menj be egy nagyobb new yorkerbe,ott is van.
2015. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Womens Secretben biztos akad. 70A is szokott lenni mindenhol.
2015. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, én csomó helyen látok 75/A-s pushupot, elég gyakori méret. pl h&m tele van.
2015. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és ha push upot hordasz a kis cicidre akkor szerinted nagyobb lesz? vagy nem értem a logikát :D

inkább fogadd el magad, és hordj sima kényelmes melltartót, hidd el, úgyis lehetsz csinos. de az sokkal cikibb, ha láthatóan fel van tolva szivaccsal egy kis mell.

2015. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!