Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feketéből szőke. Ngayon...

Feketéből szőke. Ngayon megviselné a hajamat?

Figyelt kérdés
A hajam fekete,vagyis inkább nagyon-nagyon sötét barna,csak a napon lehet látni hogy igazából barna,ezért sokmindenki feketének hiszi....na a lényeg a lényeg hogy én szőke szeretnék lenni,viszont nagyon félek attól hogy teljesen tönkre tenné a hajam és nem is azt a színt érném el amilyet szeretnék.Szerintetek jogos az aggodalmam?Vagy hogy is működik ez?
2010. febr. 4. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Igen jogos és nagyon megviselni és, ha valaki egyszer fekete lesz arra nem lehet festeni már semmit csak ha lenöveszted úgy tűnik el végleg és teljesen.
2010. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megviseli a hajad, már ha marad egyáltalán valamennyi. Nekem közép barnából normális szőkét elérni 1 év alatt sikerült. Addig meg rozsdaszínű-narancssárga rondaság voltam. A dús hajam is oda lett, már csak lapul a fejemen. És minden nap annyi kihullik mint normál embernek egy hét alatt. Ja a lenövést még nem említettem, de gondolom te is láttad már másokon, 1-2 hét után már oltári ronda és újra szívatni kéne, de ilyen hamar nem szabad mert tényleg nem marad hajad. Mit mondjak még? NE legyél szőke, hacsak nincsenek heti 10ezreid a hajadra (ápolók, profi fodrász, stb). Én már tönkretettem a hajam és most próbálom helyrehozni... legalább te ne tedd, nem egyszerű.
2010. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam a kékesfekete hajamból egészen világos szőkét, talán 3-4 alkalom kellett, hogy rendesen kivilágosodjon. Nem viselte meg nagyon, pedig mellette vasaltam. Kicsit száraz volt a hajam, meg valamennyire töredezett, de nekem nem volt vészes. Szerencsés vagyok^^
2010. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!