Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor most a nudista nőknek...

Akkor most a nudista nőknek tényleg lóg, lógni fog a melle? Hosszabban lent!

Figyelt kérdés
Ugye a nudista nők általában meztelenek,ez azt is jelenti hogy nem nagyon hordanak melltartót. Akkor most emiatt tényleg jobban fog lógni a nudista nők melle, főleg a nagy mellűeknek?

2015. jan. 5. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
nudista strandra úgy 70 éves kor felett szoktak járni emberek, ilyen korban megesik az ilyesmi.. :D
2015. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Aki melltartót visel, annak is egy idő után ellazulnak az izmok.
2015. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nudista strandra nem 70 fölött járnak, hanem bármilyen korú, ha naturista. És nem érdekli őket, hogy lóg a mellük.
2015. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A mell nem attól lóg, hogy az illető nudista-e vagy sem.

Egyrészt genetikai adottság másrészt életmód kérdése.

A genetikai adottság mellett még meg kell találni a megfelelő egyensúlyt a melltartó viselésnél.


Én éjjel nem hordom de nyáron ruha alatt igen télen ha többrétegű vastag ruha van rajtam és nem megállapítható, hogy van-e rajtam, vagy nincs akkor néha nem veszek fel mert utálom és kényelmetlen akkor is ha egy jól megválasztott, megfelelő méretet viselem.


És persze a gyakori súlyingadozás sem tesz jót a mell állapotának.

2015. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nudisták sem járnak egész évben pucéran, nem hiszem, hogy aki nyáron ilyen strandra jár, az télen ne venne melltartót.
2015. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A mell nem a kor vagy a nudizmus miatt lóg, hanem az a fránya gravitáció. Csak a nudisták tisztában vannak a fizikával és nekik a természetesség a fontos. Egyébként meg a nem nudistáknak is lóg (lógni fog). Továbbá nem izmok tartják, hanem kötőszöveti elemek. Még továbbá az ember arca is "leesik", ráadásul már a 30-as években is megfigyelhető a fül előtti vékony kis ráncoknál !!!
2015. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,de én azt kérdeztem hogy anudistáknak lógni fog e attól hogy valameddignem hordanak melltartót?
2015. jan. 5. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Mivel az idő igen kis részét töltik a strandon, szerintem ez semmit nem befolyásol. De amúgy igen. Nézd meg a természeti népeket, a legtöbbnek lóg a melle.
2015. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont a melltartóhordás segíti elő azt hogy lógjon, vannak természetes melltartó izmok amik tartják a mellet, de mivel a melltartó tartja a melleket így azok elsatnyulnak mint a tolószékes lábizmai, így inkább ponthon segít azon a nudizás hogy ne lógjanak (persze nem minden esetben)

(40 éve pl ritkaság volt hogy valaki melltartót hordjon, sőt ciki volt, még se lógott mindenkinek a melle)

2015. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!