Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy problémán ami szerintem gyakori a korosztályokban. Nem szeretem hogy túl átlagos és kislányos vagyok. Szeretnék valami egyedi dolgot pl. Piercing vagy tetkó csak ezeket több okból nem lehet. Teenager korszakomat élem így senki sem tetoválna ki és a szüleim se engednék. Nem tudom mit csináljak pedig már nagyon szeretnék egy kis változatosságot. Nem a ruháimra gondolok hanem igazából valami védjegy félét szeretnék. (Olyan válaszokat nem szeretnék hogy úgyis megbánod meg fölösleges)


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. jan. 7. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Korosztályomban*
2015. jan. 7. 22:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Színesre festeni a hajad? Nem feltétlenül rendes festékkel, hanem hajszínezővel, hajszínező-krétával, esetleg henna, vagy ideiglenes tetkó.


Akár a füleden jön ki, akár unod a dumát, engem nem érdekel, de akkor is elmondom, hogy semmit ne csináltass ilyen korban, ami egy egész életre szól, és örökké tart. Akármennyire is hiszed azt, hogy nem bánd meg, meg fogod. Ne aggódj, én is két évvel ezelőtt, "érett" tizenhat évesen csináltam sok olyan dolgot ( semmi durvábbat, semmi maradandót - nem drog, szex, alkohol, vagy bűncselekmény), amihez azt hittem, hogy már nagyon menő vagyok, érett vagyok, most meg akkorát hahotázok önmagamon, pedig csak két év telt el ( pár év múlva a mostani önmagamat fogom kinevetni :) ). Szóval csak csínján az ilyen dolgokkal, a tetoválás nem véletlenül csak felnőtteknek engedélyezett.

2015. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lyukasztasd ki a füledet. Nekem most az egyik fulemben 3 lyuk van ès még akarok rakatni. Az benne a jó, hogy ha megbànod akkor hamar beforrik, főleg a porc.
2015. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fülem ki van lyukasztva és énse úgy gondoltam hogy valami vicces kis rajzot tetováltatnék hanem olyat ami sokat jelent. De mindegy az ígyis úgyis ki van zárva.
2015. jan. 8. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Henna? Akár még váltogathatod is :)
2015. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!