Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire vagy elégedett...

Mennyire vagy elégedett magaddal? Min változtatnál magadon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Attól függ éppen milyen napom van... Valamikor elfogadom magam úgy ahogy vagyok, szépnek látom az arcomat is...

Viszont néha rám jön hibáim keresése magamon és akkor nem tetszem magamnak...

Egyébként egy álmom válna valóra, ha:

-eltűnne az 1 éves 10 cm-es műtéti heg a hasamról

-kevesbé lennék szőrös lány létemre és nem kellene állandóan szőrtelenítéssel bajlódnom

-19 éves koromhoz megfelelően picit láthatatlanabbá válhatna a kezdődő visszér szerűség a lábamon

-picit keskenyebb orr is jól jönne :)

Egyébként elégedett vagyok ezeket leszámítva magammal:

-szeretem a nőies alakomat

-melleimre büszke vagyok melltartó nélkül is

-szeretem a nagyon sötét barna szemeimet

-dús, sötétbarna hajamat

-szép fogaimat

2010. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ilyen velem is szokott lenni. Amikor pozitív dolog ér, akkor elégedett vagyok magammal, de vannak napok, amikor minden apró hiba is egetverően nagynak tünik :)

De szerinetm ezzel minden csaj-nő igy van.

2010. febr. 6. 22:01
 13/20 anonim ***** válasza:

azt mondják szép vagyok de nekem minuszban van az önbizalmam :D

alakomat szeretem csak a fejemmel van baj. azaz h az orrommal..:S fogaimat megoldom fogszabival :D a szeplőimet meg egyszer imádom egyszer utálom

15l

2010. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én néha annyira szeretnék szeplős lenni. Szerintem az olyan édes (persze ha jól áll) :)
2010. febr. 7. 09:37
 15/20 anonim ***** válasza:

imádom:

-a kreol bőröm

-a hajszínem

-a hasam

-a szemeimet

-a fogaimat


utálom:

-comb (pedig nem nagy)

-kömreimet (emiatt van mű)

-a smink nélküli pofámat

2010. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
+ a mellem lehetne b heyett c:)
2010. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kevesebb szőr, kisebb szám a mérlegen, vékonyabb derék, szebb bőr. Röviden tömören :S
2010. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Rühellem magát az összképet....... a derekamig szinte semmit sem változtatnék...... az arcomon csak a szemeimet, és azt, hogy ne legyen ilyen beesett arcom(egynap pl. nem eszek, meglátszik és ilyen beesett arcom van, nagyon hullának nézek ki.... -.-)! Meg a csípőm olyan 102cm a derekam 70körül van tehát, eléggé nagy a p!csám -.- Na ezen nagyon szívesen változtatnék, de ugye ez alkati dolog(körte alkat), a csontból pedig nehéz lenne lefaragni, bár képes lennék rá simán! :D

A többivel annyire nagy gond nincs, formálható, de lusta vagyok. :( De majd belehúzok XD

16/L

2010. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A körmöm undorító, levágom tövig és még akkor is beszakad. Az a szerencsém, hogy még az a kis csonk körmöm is hosszúkás alakú, így nem kell a non-stop műköröm. De ha újra munkába állok, akkor ismét megcsináltatom. Utálom, hogy olyan sok hajam van. Még egy szimpla hajvasalás is legalább háromnegyed óra! Hiába vágatom, ritkíttatom, pár hét után ugyanúgy besűrűsödik. És utálom, hogy gyorsan nő, mert 2 héttel a fodrász után már szívem szerint újra mennék festetni. Utálom, hogy a sarkamon a bőr MINDIG száraz. Bármivel kenegetem, a legdrágább krémekkel, akkor is olyan. A szemöldökömnek semmi színe nincs, olyan sz-r kese szőke, vagyis nem látszik, így tetováltatni kellett. Ez meg mostanra kikopott, így újra meg kell csináltatnom. Jah, meg arról ne is beszéljünk, hogy nyáron mindig kiragyázik a pofám ahogy egy kis nap éri. Kozmetikus ajánlott egy jó drága alapozót -na, az bejött, de erre meg ugye költeni kell. Most télen gyönyörű a bőröm, mint a kisbaba popsija, bárcsak mindig tél lenne, télen valahogy jobban összhangban vagyok a külsőmmel!

Amivel elégedett vagyok: mellem (70 D-s), farom, fehér és szabályos fogaim (életemben nem volt még lyukas fogam), szemem (zöld cicaszem), szám (szabályos, bár fotókon túl nagynak találom).

2010. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

hát nálam eléggé összetett a dolog úgyhogy szétválasztom a dolgokat:

amit szeretek: alakomat, szemem, hogy fehér a fogam, a fülem :D, a kézfejem

amit nem szeretek: töredező vékonyszálú hajam, zsírosodós a bőröm és eléggé fehér, a pigmenthiányos térdemet, és a lábfejemet (túl vékony, csontos és ezért hoszabbnak tűnik) ja és hogy a koromhoz képest eléggé magas vagyok talán túlságosan is

14/L

2010. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!