Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történt az aliexpressel?

Mi történt az aliexpressel?

Figyelt kérdés
Mindenre azt írja ki, hogy nem tudják hajóval küldeni az országba..aztán ugyanazokat megnéztem amit korábban lementettem a kedvencekhez, mert free shippinges volt, azokat sem engedi. Pár napja még simán tudtam rendelni, most mi történhetett?

2015. jan. 12. 18:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Tyuuuha! En nem reg kezdtem el rendelni errol az oldalrol,vagyis mar megrendeltem a cuccokat de meg nem ertek ide. De azt irja ki hogy mar uton vannak. Remelem csak egy kis technikai hiba es rovid idon belul megoldjak :)
2015. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy a shipping nem hajózás? Ez csak szállítás, általában postával. :D Na mindegy, nem lényeg, csak mondom.

Én találtam csomó free shippingest, szóval van még ilyen. Ebayen is előfordul néha, elvileg olyankor, ha tömegesen eltűnnek a csomagok szállítás közben, vagy mert megbízhatatlan a hazai posta vagy mert sok a kis sikkasztó csíra, akik azzal jönnek, hogy nem kapták meg a cuccot, közben meg igen. :D De idővel javulni szokott a helyzet.

2015. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az volz a baj, hogy telefonról semmit nem engedett rendelni, mert irta hogy magyarosrszagra nem szállitahato, aztán átmentem a táblagépre ott meg egyből engedte..már megijedtem hogy Magyarországon betiltották a rendelést vagy valami :)

Mar tobbszor rendeltem, eddig 1 telefontok nem ért ide(még), a többit megkaptam, van amit 2 hét alatt :D most is várok egy adagot.

2015. jan. 12. 23:36
 4/11 anonim válasza:
Nekem pont ma erkezett meg egy resze annak amit rendeltem,es kb 2 hete rendeltem ugyhogy tok jo :) amugy nekem is volt olyan hogy telefonrol nem tudtam beallitani a kereses...szoval azokat hogy mondjuk milyen arba,hogy "free shiping"-es-e,ugyhogy pacsit! :D
2015. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
MÉgnagyobb pacsiiiii! Ugyanis ma nekem is érkezett egy csomag, a körömnyomdázó szettem :D és tudok rendelni ismét telefonról jeeeee :) a múltkor rendeltem egy szőrmellényt, gépről 16dollár lett volna, átmentem telóra és ott csak 14volt :O imádom ezeket a "mobil deal only"s rendeléseket ;) jah és ideges vagyok mert a mellényt még nem kezdték elküldeni....pedig azt varom a legjobban :/
2015. jan. 13. 20:25
 6/11 anonim válasza:
En rendeltem agy szoknyat is,ma meg nem neztem,de tegnap meg nem kezdtek el kuldeni,pedig kb 6-7 napja rendelhetgem meg :( :) de tuti hogy kulfik majd,nincs miert aggodni :)
2015. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy kabát, amit november 11-én rendeltem, december elején kezdék kiküldeni és most ért ide január 6án......a fánk alakú párnám meg még aznap kiküldték hogy megrendeltem és 2hét alatt ért ide
2015. jan. 13. 23:02
 8/11 anonim válasza:
Nekem ma megint meg erkezett egy hajpant,vagyis ketto mert baratnomnek is rendeltem :D remelem minel hamarabb elindul a szoknyam :D meg varok 2 taskara,meg egy hajpantra,meg ugye arra a szoknyara :)
2015. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De jó :) nekem a 4-én rendelt mellényem ma kezdték kiküldeni..ideje volt már! Ma megint rendeltem mert az egyik ismerősömnek kellett valami, áhhh bele vagyok hülyülve :D
2015. jan. 15. 21:53
 10/11 anonim válasza:
pontosan! en is igy vagyok...tegnap mondtam anyanak..hogy nem tudom melyikunk lett nagyobb fuggo :D
2015. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!