Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan nő itt aki tud úgy...

Van olyan nő itt aki tud úgy sétálni 10cm-nél magasabb sarkú lábbeliben mint egy modell?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 08:49
 1/7 anonim válasza:
34%

Szerintem dögivel. Gondolj bele, hányan hordanak platformos magassarkút. Bár gyakorlatilag az is csak 10 cm, (a plusz 2-5 cm egyenlő a platform méretével) abban járni tudni is kell. Ja, meg most ujra divat a platform nélküli 10+cm, azokban se nehéz járni. Persze egy Lady Gaga fele 20cm-st en se vállalnék be, pedig szinte minden nap platformos cipőben járok :)


(Es még sosem estem el)

2015. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az hogy nem esik el valaki magassarkúban, még nem jelenti azt, hogy tud benne járni és nem szánalmasan teszi ezt. Ahogy végignézek az utcán, sokkal többen hiszik magukról, hogy tudnak járni benne, mint ahányan valóban...


Én pl. nem tudok. Nem is hordok.

2015. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én tudok. És szeretek is. És soha nem divat miatt veszem fel. Az utolsó mondat arra vonatkozott, h ismerek olyant, aki csetlik-botlik magassarkúban. Első voltam ;)
2015. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csetlés-botlás egy dolog, de sokan úgy járnak benne, mint egy kacsa, mások óriási kilengéssel, megint mások tipegnek... Ritka béna látvány, miközben egy 5 centis sarkú jó fazonú cipőben bombázók lehetnének.


Ne vedd személyesnek, nem tudhatom, Te milyen vagy, biztos megy akkor. :)

2015. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint úgy, mint ők? https://www.youtube.com/watch?v=wztxhm2tFBo

Így nem tudok járni, de nem is akarok :D

Egyébként tudok, az már más kérdés, hogy annyira nem szeretek.

2015. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg lehet tanulni, egy kis gyakorlás és hamar belejössz
2015. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt hordok, 44nő
2016. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!