Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni? Ennyire...

Mit tudok csinálni? Ennyire sz*r üzlet ez a new yorker?

Figyelt kérdés

EGY HETE SINCS, hogy a new yorkerben vettem egy gatyát 7000 ft-ért.. (kicsit soknak találtam egy egszerű famerért, de gondoltam márka..csak bírja majd egy ideig).. 3x volt rajtam.. minden alkalommal 5-6 órára.. tegnap észrevettem, hogy az ülepénél feslik szét az anyag!! olyan ideges lettem, hogy azt hittem a sírógörcs rögön elkap.. rögtön elkezdtek a blokk után kutatni, de sajnos nincs meg..:( a címkéje még meg van, ami rajta volt..


mit tudok ilyenkor tenni?? ha visszaviszem tudnak velem valamit kezdeni??


többet tuti nem veszek ott SEMMIT..:@ mindneki el van ájulva, hogy milyen jó üzlet.. aki teheti NE vásároljon ott..:S


2010. febr. 7. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

nemtom, sztem nemnézted meg eléggé h nem e hibás az árú. én az összes gatyámat ott veszem, és évekig kitartanak. van egy gatyám 5 éve vettem ott, és nincsen különösebben baja, az alja kicsit foszlik, mert leért néha a földre. de ennyi.

7000 amúgy nemsok egy gatyáért, a newyorkeres gatyák többsége 13-15ezer ft. a tied gondolom levolt értékelve. vaJON MIÉRT?

2010. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
mikor megvettem nem volt semmi baja, nem a leéértékelt áruk között volt..
2010. febr. 7. 16:25
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
akkor csak pech. azért mert életedben egyszer vettél egy nacit ott, és elkezdett foszlani, az nemjelenti azt h az összes ilyen. nekem vagy 20-25 gatyám van onnan életem során (24 vagyok) és eddig egysem mondta fel a szolgálatot ilyen hamar. általában 2 évet minimum kibírtak.
2010. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

jah és énmeg egyszer vettem egy levis gatyát, majdnem 20 ezerért, és 2 hét alatt lefoszlott az egész alja, pedig mégcsak lesem ért a földig, csak egy icipicit a hátulja.

de nem könyveltem el attólmég a levis-t szar boltnak. pechem volt. ennyi.

2010. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a New Yorker egy iylen szar üzlet. Vannak cuccok, amik jól néznek ki, de sajnos bele kell kalkulálni, hogy sokáig nem hordhatod. Én se szívesen vásárolok ott. Minden kinyúlik, felfeslik..stb. És az itteni boltjukban a kiszolgálás is pocsék.
2010. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vidd vissza a kis kártyával. Talán a vonalkóddal vissza tudja keresni, hogy tényleg ott vásároltad. De én a helyedben nem az eladókkal, hanem az üzletvezetővel próbálnék beszélni.
2010. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hmm.. hát nem tudom.. és ha mindig pont én leszek az a pech-es??..:S amugy amik ott vannak ruhák tetszenek.. meg a nadrágokból is csomó jó szabású van ott.. mind1.. még egy esélyt lehet, hogy megérdemel..
2010. febr. 7. 16:30
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
sztem megér mégegy próbát. énmég sosem csalódtam. vegyél vmi olcsóbb cuccot, és tartsd meg a mosási feltételeket. ha 30 fok van rá írva ne 40et mossad, meg hasonlók. azt egyik ruha sem bírja.
2010. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
jolvan lesz még 1 próba.. a mósási feltételeket be szoktam tartani.. de ez még mosva sem volt..:S
2010. febr. 7. 16:56
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos manapság a legtöbb nadrág és egyéb ruházat csak interezve van, s nem tart annyi ideig mint a rendesen géppel megvarrott ruha. Szerintem ne ess pánikba, menj el egy varrónőhöz, aki megerősíti neked mindenhol a varrásokat.

Legközelebb ha vásárolsz, eleve ezzel kezd, hogy elviszed a varrónőhöz.

2010. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!