Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mentolos tea jó nyelv piercing...

Mentolos tea jó nyelv piercing öblögetésére?

Figyelt kérdés
A napokba szeretnék nyelv piercinget szuratni és érdekelne hogy mentolos teával öblögethetek e ?

2015. jan. 19. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az öblögetés lényege a fertőtlenítés. Vegyél erre való szájvizet.
2015. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó. Tantum verde szájvíz vagy cukorka jó. A cukrot azért is ajánlom,mert nekem kb lezsibbasztotta a nyelvemet így kicsit sem fájt. :)
2015. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, van külön erre fertőtlenítő, majd a piercer elmondja, hogy mit használj :)
2015. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem :) Csak azért kérdeztem mert azt mondják hogy a kamilla tea meg a sós víz jó rá ! :)
2015. jan. 20. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj! Ennyi tévedés egy helyen!


A sós víz és a kamilla tea nem fertőtlenít! A kamilla tea valóban hat valamennyire, de csak mint gyulladásgátló. A sós víz meg maximum tisztítani...

Phlogosol, vagy betadin.

A szájvizeket, cukorkákat és a többit felejtsd el.

Phlogosollal vagy betadinnal is oldatot csinálsz és azzal öblögetsz napi 4-5x az első héten, majd napi legalább 2 alkalommal az első hónapban.

Ha dohányzol vagy eszel, akkor utána is öblögetés ajánlott.

Első héten semmilyen tejtermék fogyasztása nem javallott, utána is kerülendő.

Fogmosás első két-három napban nem jó ötlet, az öblögetés úgyis tisztítja a fogaidat is és a szád. Utána kevés fogkrémmel és óvatosan.

Elsőnek nehéz lesz enni, de inni szabad bármit, ami nem tejtermék, de ha nem vizet, vagy ásványvizet iszol (tehát valami cukrosat) akkor érdemes utána öblögetni kicsit, mert a cukor remek tápanyag a baciknak, pláne ha a nyelven megragad.

Mivel a betadinnak meg van a sajátos íze, így inkább a phlogosol-t ajánlanám. Patikában, vény nélkül kapható torokfertőtlenítő.


Remélem hasznos voltam, kérdésed lenne, írj privátban.

2015. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!