Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lany a szebb?

Szerintetek melyik lany a szebb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jan. 19. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindketten csinik, de kár, hogy nincs rajtuk izom. Ha muszáj mondani valakit, akkor a fehér ruhás :)
2015. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem a fehér fürdőruhásnak tónusosabb a teste, de a masiknak sem kell panaszkodnia
2015. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

fehér!!:)

ha lenne egy kis izom a karján,tökéletes lenne!!:)

2015. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne látni az arcokat is, mert ha lófejük van akkor egyik sem jönne be. Gondolom személyiségi okokból vágtad le. Amúgy elég egyformák, nekem a fehér ruhás kicsit véznának tűnik, de mintha jobb cickói lennének.
2015. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fej nélkül olyanok, mint két próbababa. Szerintem nem nagyon van különbség.
2015. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A feher jobban nez ki, mert hosszabbak a labai es fiztebbnek tunik, de igazabol szerintem mindkettonek jo alakja van.
2015. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rózsaszín szebb, mert hosszabb a felsőteste.
2015. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindketten nagyon vékonyak, de a fehér egy picit izmosabbnak tűnik, a rózsaszín gebésebbnek. Inkább a fehér.
2015. jan. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mindkettő csinos, büszkék lehetnek, hogy ilyen testük van, sztem a feher ruhasnak szebbek a mellei, de a rózsaszin ruhasnak hosszabb a felső teste, úgy hogy mindkettőben van olyan, ami jobb mint a másikon.
2015. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!