Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Családi- és babafotózásra...

Családi- és babafotózásra milyen ruhát és frizurát ajánlanátok? Hogyan sikerülhetnek jó képek?!

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elérni, hogy egy 1 éves felszabadultan mosolyogjon?

Tapasztalatokat várok és ötleteket :)


Egyébként a hátteret nem tudom, milyen lesz.



2015. jan. 23. 13:51
 1/1 anonim válasza:

Baba ügyben: frizurával nem kell foglalkozni, olyan van neki amilyen, esetleg megfésülni. Esetleg valamilyen játékkal, bábbal lefoglalod, hogy arra figyeljen. Vagy nem beállítottam fotózod, hanem játék közben próbálsz jól elkapott képeket csinálni. A háttér legyen viszonylag homogén, túl sok zavaró dolog ne legyen benne, az is jó ha a környezete gyerekszoba, játékok vannak körülötte. Ne fentről hanem a baba magasságából fotózd.

Ha családi akkor is körülbelül hasonló, ekkor legyen minél homogénebb háttér, élesség a szemen, ha két sorban állnak élesség, az első soron. Így hirtelen. :)

2015. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!