Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gagyi vastagabb ing alá...

Gagyi vastagabb ing alá atlétát/pólót felvenni és kigombolva hordani?

Figyelt kérdés

Általában úgy szeretem hordani az ingeket, vékonyabb, szinte ilyen hajszálvékony ingeket, hogy elég jól kigombolva atléta vagy póló nélkül...


De közbe elég sokan megszólnak érte, hogy elég gáz meg nem menő ha kint van az egész mellkasom.


Mivel nem vagyok üzletember, hanem csak 21F és rocker stílust kedvelő, ezért úgy döntöttem, hogy veszek kicsit vastagabb, bőrhatású ingeket, és az alá veszek jól kivágott atlétát és pólót és elfelejtem ezeket az "üzletember ingeket".


Plusz így ha nyakláncot veszek fel az is látszik, mert begombolt ingnél nem mindig hangsúlyozódik ki.


Mit gondoltok szerintetek jól néz ki ha pl ilyen ing alá veszek fekete atlétát v pólót


[link]


és az inget kigombolva hordom?


pl ilyen atlétával (csak az atlétát nézzétek, én vékonyabb vagyok a modellnél :DD )


[link]


Azért gondoltam ilyen típusú ingekre, mert nem az van, hogy egy selyeming alatt pl hogy nézne már ki egy póló...


Bejönne? A cél az, hogy ne gondolja rólam senki, hogy valami menedzser vagyok, inkább laza stílus felé szeretnék elmenni.



Köszi a véleményeket


Üdv.


2015. jan. 23. 21:10
 1/2 anonim válasza:

Má bocsi de am nem az a lényeg h neked tecen?

Amugy sztem jo ez a kombinácio

De tényleg ez ember fügö

2015. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik, de régen így szoktam hordani az ingeket:


[link]


És úgy gondolom kicsit kinőttem ebből, ezért is szeretnék változtatni kicsit...


Gyakran látom fiatalokon, hogy kockás ing alá mintás pólót vesznek fel, az viszont szerintem valami irdatlanul gagyi és ciki :S

2015. jan. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!