Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire nézitek a...

Fiúk! Ti mennyire nézitek a lányok belső combját? Mtegyük fel ha összeér a combjuk akkor azt már nem találjátok vonzónak?

Figyelt kérdés
vagy nem egy fő szempont?

2015. jan. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
férfilogika: ha szétteszed a lábad, akkor nem fog összeérni
2015. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:):)
2015. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Összekötve kéne velociraptorok elé dobni aki kitalálta ezt a f**szságot.


Meg összes gyökér tinit aki bekajálja.

2015. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Ez a leges-legutolsó utolsó szempont nálam. Sőt, most hazudtam, valójában nem is szempont :)


20/f

2015. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Ami azt illeti: nekem mindig is bejöttek a vékony lábak. Később tudtam meg, hogy van erre egy külön szó is, ami angol nevén: thigh gap - ami a combok közötti rést jelenti. Max a térdnél érhetnek össze. De javítsatok ki, ha tévedek!

Tehát nálam nagyon bejön, ha nem ér össze a comb, de ehhez némi genetika is kell. Nem feltétlen csak az szép nálam, ha nem ér össze, a lényeg az, hogy szép vékony,formás legyen.

Mindig is tetszettek a lábak :D de egy lányt biztos nem a combjaiért fogok elvenni xD

És akár hiszed, akár nem: nem mindenkinek áll jól. Főleg azoknál szép, akiknél ez úgymond természetes

2015. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó!Kijavítalak!A tökéletes női láb 4 ponton ér össze!A bokánál,a vádlinál,a térdnél és a combnál.
2015. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Én minden lánynak megnézem a combját az utcán, akiét csak tehetem, de pont arra sosem figyeltem, hogy összeér-e. Az alakját, formáját nézem a combnak.
2015. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!