Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek zavarban, ha...

Hogyan ne legyek zavarban, ha kozmetikusnál bikinivonalat gyantáztatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek, és szeretném gyantáztatni a bikinivonalam körül, mert barátommal tervezzük, hogy együtt töltünk hamarosan egy éjszakát. Még nem történt velem ilyen, le kell venni a bugyit? Nagyon ciki, hogy nagyon szőrös vagyok lent? Elég, ha csak a bikinivonalat gyantáztatom?

2015. jan. 30. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
engem nem zavarna, sot, orulnek neki ha szorosen hagynad :)
2015. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csináld otthon. Az nem kerül pénzbe se.
2015. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan szerencsétlen vagy hogy nem tudod magad megoldani, akkor maradt a zavarbajövés.
2015. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak bikinivonalat, ahhoz nem kell levenni a bugyit.


Nyugi, ne izgulj! Naponta több bikinivonalat, brazilt és teljes fazont csinál egy kozmetikus, szerintem látott már szőrt;-)

Van olyan, hogy teljes fazont is úgy csinálnak, hogy nem kell levenned a bugyit, hanem csak hol jobbra, hol balra húzod, ahogy mondja a kozmetikus. (De ez opcionális, ha nem vagy szégyenlős, le is veheted.)

2015. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javasolnám, hogy első gyantázást saját magának egyedül csináljon. Ezt mégis hogy gondoltátok?
2015. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kozmetikushoz menj mindenképp, ne kisérletezz otthon, mert csúnya vége lehet (letépett bőr, véraláfutás, stb.)

Nem lesz ciki egyáltalán, én is kozmetikus vagyok, sok ilyet látunk :) ha csak bikini akkor nem kell levenned a bugyidat sem, nyugi.

2015. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Bár nekem nincs még pasim, strandidőszakban én is leszedem a bikinivonalig, h ne látszon ki a sok szőr. Viszont én otthon csinálom borotvával, mert az szinte nem is fáj és ha ügyes vagyok, meg utána testápolóval bekenem, alig lesz nyoma. Pedig én is nagyon szőrös vagyok lent.

16/L

2015. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is jobb borotvával.
2015. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!