Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Müllerben mennyibe kerül a...

A Müllerben mennyibe kerül a Beckham Signature, ill. Signature Story parfüm?

Figyelt kérdés
Mert most van ez az akció, hogy ha veszel egyet, az ellenkező nemű párját ajándékba adják. (15ml női, 30ml férfi). Az érdekelne, hogy mennyibe kerül, megéri-e egyáltalán, vagy önmagában is magas az ára és még így sem túl gazdaságos? Csak sajna nincs a közelemben Müller Drogéria, így megköszönném, ha valaki tudná az árát. Hátha érdemes utazni érte. :)
2010. febr. 9. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyi azt nem tudom, h a Müllerben mennyi, viszont én a dm-ben 3ezer ftért vettem pár hónapja a női Signature-t. Ja és 75 miliset.. Ez is eredeti, Müllerben biztos jóval drágább, ugyhogy nézd meg elöször szerintem a dm-ben.
2010. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!