Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A cosplayben az original...

Darkness10 kérdése:

A cosplayben az original jelmez az azt jelenti, hogy pl tavasztündérnek is beöltözhetek?

Figyelt kérdés
A mondoconon szeretnék valami egyedinek öltözni és azt találtam ki, hogy "tavasznak" öltözök :) Ez az első conom úgyhogy nem tudom pontosan, hogy működik egy cosplay verseny. Be szabad öltözni saját képzeletem által kitalált figurának vagy csak film, anime, könyv, manga, videó játék, stb... szereplőnek lehet beöltözni?

2015. jan. 31. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, az original kategória lényege, hogy nem egy létező dolog létező szereplőjének öltözöl be, tehát ugyanúgy lehetsz original kategóriában tavasztündér, mint gyűrűkurás technoork vagy bármi egyéb (most télen egy versenyző ruhája annyiban volt original, hogy a Frozenből Elsát lolitaverzióban csinálta meg).

Viszont a verseny szabályai változatlanok a többi szempontból, de azokat a Cosplay.hu oldalán megtalálod.

2015. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!