Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 vagyok és alig van mellem...

17 vagyok és alig van mellem (fiuval nm voltam ) mit egyek vagy csináljak hogy nöjjön? Semmi gyógyszert nem akarok szedni se drága dolgokat. Valami bevállt javaslat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 16:52
 1/8 anonim válasza:
Ha terhes leszel, akkor nőni fog...
2015. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves csak akinek almapálinka a felhasználóneve és nincs melle. Már ennyi elég lenne nekem, melleidre nem is lennék kíváncsi. Nem kell alkesz csaj senkinek.
2015. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
almapálinka álnév:)))) a saját nevem hiába irtam be mert kiirta hogy azon a néven van felhasználó. hülyeségből irtam egy ilyent és elfogadta :))).. de nem a nevet kell nézni.. és nem beszolásokra vagyok kiváncsi..
2015. febr. 1. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:
nameg egy annyit, hogy amig nem ismersz ne itélkezz felettem.. alkesz? én.. nem ismersz.. van egy betegségem és ha alcoholt találok fogyasztani korházba kerülök.. reneteg más dolgot nem szabad fogyasszak.. és lehet hogy ez befolyásolja a fejlődésem..Mielött mondassz valamit valakinek gondold át hogy esne ha neked mondanák ezt.köszönöm..
2015. febr. 1. 17:05
 5/8 anonim válasza:
Megoldás egyszerű.Ne foglalkozz olyanokkal,akinek a mell méreted számít,egy fiú miatt se akarj máshogy kinézni,fogadd el magadat olyannak,amilyen vagy,biztos te is értékes vagy,tehát ilyenen ne aggódj.
2015. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal semmit nem tudsz csinálni, hogy nőjön a melled. Ha ez bekövetkezik, akkor híztál, és a hízás meg az egész testeden meg fog látszódni.

Szóval még gyógyszer sincs, meg semmi ilyen hókuszpókusz dolog, amivel a mell természetes úton növekedhet.

Azt csak a hormonok tudják, meg a genetika.


Természetellenes módszer pedig a plasztika.


Barátkozz meg szépen a kis melleddel.

Csak megsúgom, a pasik inkább popsisak mint mellesek, bár ízlések és pofonok. Ez onnan merem állítani, hogy már sok pasitól hallottam, hogy inkább legyen szép kerek feszes popsid, mint lapos popsid és nagy melled.

2015. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok vele (és szerintem sokan vagyunk így), lehet lapos egy lány feneke, csak a melle legyen szép nagy (és igazi). Számomra az sokkal fontosabb.
2015. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt Te mondod, hogy nincs melled, vagy pedig más? Esetleg ruhában oldalról nincs képed? Az alapján megmondanánk a frankót..


De amúgy meg én fiú vagyok és a barátnőmnek sem bazi nagyok a mellei, nem is a legkisebbek, de viszonylag kicsik és sosem volt ezzel gond, vagy bármi. :) Alapból nem tetszenek a nagy mellű nők. :) Imádom a barátnőmet is úgy, ahogy van, nem akarnám sosem megváltoztatni:3

2015. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!