Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanykent bajszos vagyok. Ez...

Lanykent bajszos vagyok. Ez eddig ok, mindenkinek van, DE eros es fekete. Idaig nem tavolitottam el, de egyre jobban szurja masok es az en szemem is. Melyik modszerrel erdemesebb eltavolitani?

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet ,hogy 40 es par kilometeren belul NINCS kozmetikus. :( Arra gondoltam ,hogy szemoldokcsipesszel kiszedem. Aztan felmerult bennem a cukorgyanta. Melyiket erdemesebb hasznalni? A cukorgyantat meg hogy kell hasznalni? SURGOS!! 16/L
2015. febr. 3. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Arcra való száraz gyantacsíkkal. Drogériákban lehet kapni. Gyors, egyszerű.

Szemöldökcsipesz sem rossz, csak az elég lassú.

2015. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én arcra való szőrtelenítőkrémet használok :) De ez kevés embernek válik be. A húgom száraz gyantacsíkot használ (ugyan úgy bajuszra valót). Úgy pár perc alatt megvan vele, ami meg nem akar lejönni(1-2 szál) azt kihúzza szemöldökcsipesszel. :)
2015. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök cuki lehetsz :$
2015. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vettem száraz gyantacsíkot. Sokkal magabíztosabb lettem ,mint bajusszal :-)) !

Utolsónak: te pedig tudod hova menj..

2015. febr. 6. 08:47
 5/5 anonim válasza:

Igen, a gyanta az jo :). A húgomnak is ez a problémája, de kozmetikus csinálta neki. Otthon is próbáltuk mar, de csak anyunk segítségével lett olyan amilyen :D

13/L

2015. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!